Samurai Shodown NeoGeo Koleksiyonu Epic Games 'de Ücretsiz! - TRESPOR

Samurai Shodown NeoGeo Koleksiyonu Epic Games ‘de Ücretsiz!

 Samurai Shodown NeoGeo Koleksiyonu Epic Games ‘de Ücretsiz!
Okunuyor Samurai Shodown NeoGeo Koleksiyonu Epic Games ‘de Ücretsiz!

Samurai Shodown NeoGeo koleksiyonu, hiç yayınlanmayanlar da dahil olmak üzere serideki yedi oyunu bir araya getiriyor. En sevilen klasik dövüş oyunu serilerinden Samurai Shodown, kendi özel koleksiyonunu  sadece birkaç haftalığına Epic Games üzerinden ücretsiz olarak sunuyor.

Samurai Shodown NeoGeo Koleksiyonu

Samurai Shodown koleksiyonu 40 dolarlık fiyatıyla 18 Haziran’da Steam’de, 28 Temmuz’da PS4 ve Switch de oyuncularla buluşacak.Ancak, özel koleksiyon ilk olarak Epic Games Store’da yayınlandı ve sınırlı bir süre için tamamen ücretsiz. 11 Haziran’dan itibaren Epic Games Store kullanıcıları bu koleksiyonu ücretsiz olarak talep edebilir. Ücretsiz talep etme son tarihi 18 Haziran.

Samurai Shodown NeoGeo Koleksiyonu’nda ilk beş Samurai Shodown oyunu, Samurai Shodown V Special ve daha önce hiç yayınlanmamış Samurai Shodown V Perfect bulunuyor. Samurai Shodown V Perfect, yeni bir öyküye sahip bir şekilde karşımıza çıkacak.Koleksiyonda ayrıca sanat, röportajlar, sahne arkası içeriği ve profesyonel maç videoları gibi bonuslarla dolu bir müze yer alacak. Birlikte verilen müzik çalar da  200’den fazla şarkının parça listesine bulunacak.

 

Epic Games Store her hafta ücretsiz bir oyun sunuyor ve Samurai Shodown NeoGeo Collection haftanın popüler oyunu olacak gibi görünüyor.Koleksiyona 18 Haziran’a kadar Epic Games üzerinden ulaşabilirsiniz.Bu ve daha fazla güncel oyun haberleri için sitemizde bulunan diğer konulara göz atmayı unutmayın.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın