GTA Online'da ücretsiz Yat Kaptanı kıyafeti nasıl açılır? - TRESPOR

GTA Online’da ücretsiz Yat Kaptanı kıyafeti nasıl açılır?

 GTA Online’da ücretsiz Yat Kaptanı kıyafeti nasıl açılır?
Okunuyor GTA Online’da ücretsiz Yat Kaptanı kıyafeti nasıl açılır?

Bu yazı da GTA Online’da ücretsiz Yat Kaptanı kıyafeti nasıl açılır anlatacağız.Bir Galaxy Süper Yatına sahip olan Grand Theft Auto Online oyuncuları, yaz özel güncellemesinden sonra ücretsiz bir yat Kaptanı kıyafeti kullanabilir ve kilidini açabilir hale geldi.Peki nasıl yapılacağına gelin bakalım.

GTA Online’da Ücretsiz Yat Kaptanı Kıyafeti Açma

11 Ağustos’ta Rockstar Games, yıllık yaz güncellemelerini Los Santos Summer Special olarak yayınladı. Yeni güncellemede, geliştiriciler 15 Yeni araba, düşman modu ve iş Savaşları için bir dizi yeni misyonun yanı sıra Solomon’un çalınan Film Sahne şeklinde yeni bir koleksiyon seti içeriyor.

Tüm bunlara ek olarak, Galaxy Super Yachts’ı oldukça kullanışlı hale getirdiler. Geçmişte, 5.000.000 $ ‘ lık yat sahipleri, Los Santos kıyılarında oturarak ve partilere ev sahipliği yaparak servetlerini gösterebilirdi.

Şimdi, yatlar da dahil olmak üzere oynamak için altı yeni görev var, ama aynı zamanda görünümü gerçekten tamamlamak için Yat Kaptanı kıyafetine de ihtiyacınız olacak.

Yat Kaptanı kıyafeti nasıl açılır

GTA Online’da bir süper Yatınız varsa, harika bir yaz geçireceksiniz.

GTA Online Yat Kaptanı kıyafeti nasıl alınır?

Yeni kıyafetin kilidini açmak, sadece yeni yat temelli görevler etrafında odaklandığı için gerçekten çok basit.Sadece oturumun ev sahibi olarak tüm yeni görevleri tamamlamanız gerekiyor. Onları tek başına tamamlayabilirsiniz, bu yüzden bu cephede endişelenmenize gerek yoktur, ancak arkadaşlarınızla oynarsanız, kilidini açmak isteyen herkesin bir noktada görevlere ev sahipliği yapması gerekecektir.

Yeni kıyafet beklediğiniz gibi görünüyor, beyaz bir gömlek, siyah pantolon, siyah tekne ayakkabıları ve bir kaptan şapkası. GTA Online‘da gördüğümüz en pahalı veya özel görünüm mü? Şöyle bir bakınca değil, ama sahip olduğunuz servetin gösterişini yapmanıza imkan sağlıyor.

Belirtildiği gibi, görevler tek bir oyuncu tarafından tamamlanabilir, bu nedenle GTA Online bu şekilde oynanırsa, rastgele parti yapma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Kaynak:https://www.dexerto.com/gta/how-to-unlock-free-yacht-captain-outfit-in-gta-online-1406644

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın