Riot Games Yeni Oyun Modu Geleceğini Duyurdu!

Riot Games Yeni Oyun Modu Geleceğini Duyurdu!

Riot Games Yeni Oyun Modu Geleceğini Duyurdu!Riot’un sevilen League of Legends’tan ilham alan otomatik savaşçısı Teamfight Tactics’in yayınlanmasının üzerinden neredeyse iki yıl geçti, ancak oyuncular tek oyun moduna bağlı kaldılar. Riot, Set 4’te bunu genişletiyor, 2021’in başlarında yeni bir mod geliyor.

Riot Games Yeni Oyun Modu

TFT, 2019’un başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana bir oyun moduna sahipti. En fazla yedi kişi ile sıraya girebilir ve set 1’den Set 3’e kadar aynı oyunu oynayabilirsiniz. Değişen tek şey Şampiyonlar ve tema oldu.

Ancak, oyunun kendisi nihayet değişiyor. Riot, oyuncuların tüm platformlarda TFT’NİN keyfini çıkarmaları için yeni yollar üzerinde çalışıyor. Bu yeni setler içeriyor olsa da,Eylül ayında gelen dördüncü gibi yeni oyun modları da içeriyor.

Riot sonunda 2021’de bu sözü yerine getiriyor. TFT’NİN piyasaya sürülmesinin iki yıllık yıldönümünü kutlamak için, geliştiriciler oyuncuların sıraya girebileceği ikinci bir oyun modu hazırladılar.

Lider geliştirici ‘GreenTeej’ 6 Ağustos’ta yayınladığı video’da;yeni setlere ek olarak, TFT ile etkileşimde bulunmanız için başka yollar üzerinde de çalışıyoruz açıklamasında bulundu.

TFT‘NİN,keyfini çıkarmanın birden fazla yolunun olduğu bir yer olmasını istiyoruz.Mobil veya PC’de oynuyor olsanız da, programınıza daha iyi uyan modlar,gelecek yılın başlarında size yeni bir TFT modu getirmeyi düşünüyoruz.”dedi.

Bu yeni oyun modunun ne olabileceği bir gizem olmaya devam ediyor. Bu, oyuncuların 15 ila 20 dakika içinde oynayabilecekleri daha hızlı tempolu bir auto-battler versiyonu olabilir. Bir oyunun şu anda 40 dakikaya kadar sürebileceği göz önüne alındığında, bu mobil oyunculara hitap edebilir.

Leaue of Legends yeni oyun modu 4 Nisan’da ortaya çıkabilir. Riot‘un oyunculara verdiği serbest bırakma penceresi büyük, ancak büyük haber şu ki yeni bir oyun modu nihayet geliyor.Bu haber ile birlikte Lol yeni oyun modu ne zaman gelecek 2020 sorusu da cevap bulmuş oldu.Gönül isterdi ki LoL yeni oyun modu 2020 yılında gelsin,ancak maalesef bu mümkün gözükmüyor..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu