Battlefield 6 Xbox Game Pass’e Özel Kampanya Yapabilir

 Battlefield 6 Xbox Game Pass’e Özel Kampanya Yapabilir
Okunuyor Battlefield 6 Xbox Game Pass’e Özel Kampanya Yapabilir

Battlefield 6 Xbox Game Pass’e ulaşabilir hale getirebilir olacağı internette duyulmaya başlandı. Xbox Game Pass tüm dünyada ve ülkemizde ayrı bir özellikle kullanıcılara sunuldu. Aylık üyelik ücreti vererek fazladan oyuna erişerek hareket ettiğiniz oyunlarda yeni haberle birlikte büyük reklam kaynağı oldu. Battlefield 6 çıkma süreci hazırlanırken anlaşma olarak Battlefield’in bu platformda oynanacak olması oyunu fazla para vermek yerine ve denemek isteyen kişiler için de ayrı bir rahatlık olacağı gözüküyor.

Battlefield 6 Hangi Platformlarda Oynanacak

Oyunun çıkış yapması beklenirken hangi platformlarda geleceği açıklandı. Yapılan açıklama göre Battlefield 6 Playstation 4, Playstation 4 Pro, Playstation 5, Xbox One, XBOX One X, XBOX Series S, Xbox Series X, PC gibi platformlarda oynanabilir olacak. Ayrıca dünyada yeni sisteme giren Google Stadia ve Geforce Now üzerinden oynanabilir olacak. Bu tür sistemler internet üzerinden bağlanarak bilgisayar, telefon, tablet üzerinden bağlanıp oyunlara erişmenizi sağlıyordu. Bu durum karşısında konsol ya da iyi bir bilgisayara sahip olmayan kişiler içinde oynanabilir durumda olacak.

Battlefield 6 Ne Zaman Çıkacak?

Battlefield 6 çıkış yapma tarihi 2021 olarak açıklanmıştı. Ancak açıklamalarda net bir bilgi yer almamaktadır. Tüm dünyada etkisi gösteren koronavirüs dolasıyla oyun çıkışlarında ertelemeler meydana geliyor. Bu durumdan dolayı Battlefield çıkış tarihi Eylül olarak düşünülürken aksamalar meydana gelebilir. Geliştirici firma olan yeniliklere görsel olan daha fazla eklemeler bulunacağı da açıklandı. Yıkım ve deprem olarak ekstra görsel olmasıyla birlikte sistemleri yoran bir oyun olacağı şimdiden bekleniyor.

Battlefield 6 Türkçe Olacak mı?

Bilindiği üzere Battlefield 1 oyunu Türkçe çıkmasıyla birlikte Türk oyuncularının ayrı bir mest etmişti. Oyunda Osmanlı donanması olmasıyla birlikte multiplayer modunda Türklerin oyun almasının nedenlerinden biri olmuştu. Bu durumdan dolayı oyunun Türkçe çıkması olasılığı yüksek görülüyor. Bir oyunun Türkçe çıkmasıyla birlikte çizgisini bozmadan diğer oyunları da Türkçe çıkmaya başlıyor. Satış rakamlarından memnun kalınırsa bu durum devam ediyor. Battlefield 1 de bu durumdan ön görülebildiği üzere memnun kalındığı düşünülüyor. Ülkemizde dolar fiyatından dolayı cep yakan pozisyonu olsa da ülkemizde konsol ve bilgisayar oyuncuları oyunu yalnız bırakmayacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın