Team Aurora Patronu Doğan Dirim Espor'dan Çekiliyor

Team Aurora patronu Doğan Dirim,Twitter üzerinden “Team Aurora maçı kaçta” sorusu soran taraftara; “Bilmiyorum,Espor’dan çekiliyorum.”cevabını verdi.Dirim,kendisine atılan suçlamaları açıklığa kavuşturduktan sonra Espor’dan çekileceğini duyurdu.

Doğan Dirim Espor’dan Çekiliyor

Team Aurora Patronu Doğan Dirim

Geçtiğimiz günlerde,Team Aurora LoL takımının tecrübeli nişancısı Murat “Black” Ayaz,takımda kendisine haksızlık yapıldığı yönünde iddialarda bulunmuştu.Bunun üzerine takım patronu Doğan Dirim suçlamaların asılsız olduğunu belirtmişti.

Suçlamalardan sonra Dirim,bin bir emek vererek kurduğu takımdan bu tür suçlamaların gelmesine daha fazla dayanamayıp,kendisini akladıktan sonra Espordan çekileceğini söyledi.

https://twitter.com/DoganDirim/status/1284192854634459136?s=20

Yapılan bu paylaşımın ardından taraftarlar bunun bir şaka olduğu düşünerek Dirim’e ciddi olup olmadıklarını sorduğunda Dirim;

“Ben 32 yaşında adamım, bu kadar çok emek verip bir noktaya getirmeye çalıştığım sektörde itin köpeğin ağzına, diline düşemem”

açıklamasını yaptı.Bu durum karşısında henüz ne Riot tarafından nede Team Aurora tarafından resmi bir açıklama gelmedi.Önümüzdeki günlerde Team Aurora takımı geleceği hakkında ne tür şeyler olacağını hep birlikte göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu