Black Ops Cold War Oynanış Videosu Gösterildi!

 Black Ops Cold War Oynanış Videosu Gösterildi!
Okunuyor Black Ops Cold War Oynanış Videosu Gösterildi!

Black Ops Cold War Oynanış Videosu Gösterildi!Raven Software, Call of Duty: Black Ops Cold War kampanya çekimlerini ve bir dizi oynanışı gösteren yepyeni bir fragman yayınladı.

Black Ops Cold War Oynanış

Black Ops’un Call of Duty franchise’ına dönüşüne sadece birkaç ay kaldı. Black Ops Cold War , ilk Black Ops oyununun doğrudan devamı olacak ve Frank Woods, Alex Mason ve Russell Adler gibi ikonik karakterlerin hikayesini devam ettirecek . Ve son fragman, yaklaşan oyunun erken bölümünde neler bekleyebileceğimizi gösteriyor.

Türkiye’deki Trabzon Havaalanı‘nda, üç Black Ops komandosu nihayet Perseus ile bağlantıları olan gizemli bir figür olan Arash Kadivar’ı buldu. Arash’ı ortadan kaldırmakla görevli olan üçlü, Arash’ı kafasına iyi yerleştirilmiş bir mermi ile çıkarmak amacıyla bir Rus kargo uçağına malzeme yüklenirken bir aşırı gözlemci kurdu.

Ancak işler ters gider ve ekip yoğun bir silahlı çatışmaya zorlanır. Mason olarak oynayan oyuncu, Adler ve Woods onu eski moda bir araba kovalamaca sahnesi için işaretlemeden önce, özellikle acımasız yollarla çok sayıda düşman askerini ortadan kaldırır.

Kaçırılan başka bir keskin nişancı atışı, ekibin taktiklerini yeniden gözden geçirmesine ve süper şarjlı RC bombasını konuşlandırmasına yol açar. Bu nihayet Rus kargo uçağını çıkarır ve Dünya üzerindeki en uzun pist olması gereken yerde çok arabalı bir kaza ile sonuçlanır.

Tatlı kampanya görüntülerine ek olarak, PS5 vitrini de bize sürpriz bir duyuru yaptı. Bu Cuma, PS4 sahipleri Call of Duty: Black Ops Cold War’un çok oyunculu oyununu erken bir alfa testi ile ilk elden deneyimleyebilecekler. Test 18 Eylül’den 20 Eylül’e kadar bu hafta sonu yapılacak. Bu bir alfa, bu yüzden her şeyin cehennem kadar sert olmasını bekleyin, ancak bunun, herhangi birinin Black Ops Cold’u bir an önce yakalayabileceği en kısa sürede mutlak olmasını da bekleyin.

Biraz daha gösterişli bir deneyim arayanlar için , Ekim ayında yapılacak çok oyunculu beta testini beklemenizi öneririz .

Call of Duty: Black Ops Cold War 13 Kasım’da PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X ve PC için geliyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın