Legends Of Runeterra Nakit Ödüllü Turnuvayı Duyurdu!

Legends Of Runeterra Nakit Ödüllü Turnuvayı Duyurdu!

Legends Of Runeterra Nakit Ödüllü Turnuvayı Duyurdu!Legends of Runeterra’daki en iyilerin en iyileri, Sezonluk Turnuvalar sayesinde yakında bilinecek.

Legends Of Runeterra Nakit Ödüllü Turnuva

Legends of Runeterra’daki en iyilerin en  iyileri , Sezonluk Turnuvalar sayesinde yakında bilinecek. Riot Games, dijital kart oyununda özel kart destekleri ve büyük para ödülü ile sona erecek yeni bir yarışmalar serisini duyurdu.

İlk Legends of Runeterra Sezonluk Turnuvası 6 Aralık 2020’de gerçekleşecek. Oyuncular kendilerini iki yoldan biriyle kanıtlayarak eyleme geçebilirler: Dereceli oyun ve Eldivenler. Sıralamalı rotaya gitmek için, iki ayda bir sezon sona erdiğinde bölgesel sunucunuz için ilk 700’e girmeniz gerekir. Gauntlet sizin işinizse, Last Chance Gauntlet’te yedi galibiyet almanız gerekecek. 324 oyuncu Gauntlet aracılığıyla hak kazanabilir, ancak bu yöntem hala tüm sezonun Gauntlet performanslarını hesaba katar.

Hak kazanırsanız, gerçek Sezon Turnuvasının kendisinde iki gün geçireceksiniz. Orada sunucunuzdaki diğer 1.024 oyuncuya karşı rekabet edeceksiniz. Final dünya çapında yayınlanacak ve 10.000 $ ‘lık büyük ödülle sonuçlanacak. Dört maç kazanabilenler özel bir kart geri kazanacağından, başaramayanlar eve tamamen eli boş dönmeyecekler.

Sezonluk Turnuvalar tam da Dağın Çağrısı setinin sona ermesi planlanırken başlar. Setin en son kısmı, üç yeni şampiyon ekleyen Monuments of Power genişletmesidir . Hiç şüphe yok ki meta, rekabette büyük kazanmak isteyen oyuncuları test etmek için tam zamanında büyük bir değişime uğrayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu