Apex Legends 7. Sezon Başlangıç Tarihi Değişti

 Apex Legends 7. Sezon Başlangıç Tarihi Değişti
Okunuyor Apex Legends 7. Sezon Başlangıç Tarihi Değişti

Apex Legends 7. Sezon Başlangıç Tarihi Değişti.İlk sızıntı ve ardından Sezon 6 Savaş Bileti ile ilgili bir değişiklikten sonra, Apex Legends’ın 7. Sezon başlangıç ​​tarihinin bir hafta geriye alındı.

Apex Legends 7. Sezon

Henüz resmi olarak Respawn Entertainment tarafından duyurulmamış olsa da, tüm göstergeler Sezon 7’nin başlangıçta planlanandan bir hafta önce başladığını gösteriyor gibi görünüyor.

Oyun içi Battle Pass menüsüne göre, S7 başlangıçta 10 Kasım’da başlayacaktı, bu da standart bir Apex Legends sezonunun uzunluğu göz önüne alındığında mantıklıydı. Şimdi, önde gelen veri madencisi ‘Shrugtal’, tarihin 4 Kasım olarak değiştirildiğini gösteren güncellenmiş oyun kodunu sızdırdı.

Shrugtal’ın tweet’ini takiben, Apex’in Battle Pass menüsü, 21 Ekim itibariyle S6’da aynı gün daha önce gösterilen 21 yerine yalnızca 14 gün kaldığını gösterecek şekilde düzenlendi.

Bu, Respawn’ın henüz açıklamadığı tarih değişikliğini doğruluyor, ancak bunun nedeni S6’nın bir hafta ertelenmiş olması olabilir, bu nedenle, sonraki sezonları programa uygun tutmak isteyen geliştiriciler böyle bir yol izlemiş olabilir.

Bu değişiklik bu sorunu düzeltir ve aynı zamanda Apex hayranlarının Sezon 7’nin içeriğine bir hafta önce erişebilecekleri anlamına gelirken, aynı zamanda Sezon 6’nın sunduğu her şeyi deneyimlemek için başlangıçta beklenenden bir haftaları daha az olacak.

22 Ekim’de başlayan her yıl düzenlenen Fight or Fright Halloween temalı etkinliğin 3 Kasım’da yeni sezonun başlaması için tam zamanında sona ermesi artık daha mantıklı.

Bu değişiklik aynı zamanda Respawn’ın son zamanlarda neden bu kadar heyecan verici olduğunu açıklamaya yardımcı oluyor ve yedinci bölümünde ödüllü battle royale’lerine neyin geleceğini ima eden ses kayıtlarını neredeyse her gün yayınlıyor.

Henüz bu kayıtların ne anlama geldiğini bilmiyor olsak da, hepsi daha büyük bir bulmacanın parçaları gibi göründüğünden, Apex topluluğunun, alışılagelmiş müthiş yeni içerik duygusuyla tekrar heyecanlandığına şüphe yok.

S7, Horizon adında yepyeni bir efsaneyi tanıtmaya hazırlanıyor ve ayrıca Predator adlı yeni bir makineli tüfek eklemesi bekleniyor, ancak ikincisi henüz onaylanmadı. Tabii ki, oyuncular ayrıca atlayacakları içerikle dolu yeni bir savaş kartına sahip olacaklar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın