Among Us Nasıl Oynanır? Among Us Nasıl Bir Oyundur?

 Among Us Nasıl Oynanır? Among Us Nasıl Bir Oyundur?
Okunuyor Among Us Nasıl Oynanır? Among Us Nasıl Bir Oyundur?

Among Us nasıl bir oyundur? Oyun dünyasına çok sağlam bir şekilde giriş yapan ve bir anda herkes tarafından oynanmaya başlayan Among US, Innersloth tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunudur. Oyun çevrimiçi bir oyundur ve 4-10 oyuncuyla birlikte oynanmaktadır. Oyun hikayesi bir uzay gemisin geçmektedir. Uzay gemisi içerisinde yer alan oyunculardan bir ya da birden fazla oyuncu haindir ve tek hedefleri kendi gibi olmayan oyuncuları öldürmek oyunu kazanmaktır. Hain olmayan oyuncuların hedefiyse aralarında bulunan haini ölmeden kısa sürede tespit etmektir.

Among Us Nasıl Bir Oyundur?

Online bir şekilde ister arkadaş grubunuzla isterseniz de dünyanın dört bir yanından giriş yapan tanımadığınız oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz Among US oyununda amacınız haini bulmak ve hainin saldırılarından kaçmaktır. Takımca kaybetmemek adına haini en hızlı şekilde tespit etmelisiniz.

Hareketlerinden şüphelendiğiniz kişiler olduğu zaman tartışmak için acil bir toplantı düzenleyebilirsiniz. Toplantı düzenlediğiniz zaman hain olduğunu düşündüğünüz kişiyi oylayarak oyundan ihraç edebilir ve tahminleriniz doğruysa oyun kazananını olabilirsiniz.

Eğer oyunda hain siz oldunuz ve yakalanmak istemiyorsanız dikkat etmeniz gereken önemli noktalarda biri sakin ve şüpheli hareketlerde bulunmamaktır. Daha sonra ise mürettebat arkadaşlarınızla kaynaşmalı ve onlara görevlerde yardım ediyor gibi göstermelisiniz. Bu sayede daha hızlı şekilde diğer karakterleri öldürebilir ve şüpheli konumda olmazsınız. Gemi içinde hızla hareket etmek için havalandırmaları kullanabilirsiniz.

Among Us Nasıl Oynanır?

Nasıl Oynanır?

Arkadaşlarınızla birlikte oyunu oynamak ve o heyecanı, o stresi yaşamak istiyorsanız oda kurabilir ve arkadaş listenizden davetle onları odanıza alabilirsiniz. Tek başınıza oynamak istediğiniz zamanda yapmanız gereken ev sahibi listesinden var olan oyun odalarına birini girin Daha sonra eşleşme yapın ve mürettebattan biri veya sahtekârlardan biri olma seçeneğine tıklayın. Bu işlemleri yaparak oyuna başlayabilirsiniz.

Oyunun en kötü yanlarından biriyse her oyuncunun mürettebat olmaktan çok sahtekâr olmayı seçmek istemesidir. Bu durum olduğu zaman oyun içerisinde doldurmanız gereken görev çubuğunu doldurmak zor bir duruma gelecektir.

Son zamanların en popüler oyunu olan ve herkes tarafından oynanan Among US sahip olduğu aksiyon ve heyecanla birlikte bağımlılık yapan bir oyun konumundadır. Oyun boş vakitlerinizin eğlenceli geçmesinde sizlere yardımcı olmaktadır.

Oyunun yüzde 100 Türkçe yaması için linke tıklayınız: Among Us Güncel %100 Türkçe Yama (2020)


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın