Among Us Anonim Oylama Seçeneği Geliyor

 Among Us Anonim Oylama Seçeneği Geliyor
Okunuyor Among Us Anonim Oylama Seçeneği Geliyor

Among Us Anonim Oylama Seçeneği Geliyor.Among Us Ekim güncellemesi hafta sonu canlı yayınlandı ve oyuncuların isimsiz olarak oy kullanmalarına, yeni Cadılar Bayramı kozmetiklerini denemelerine ve daha pek çok şeye olanak tanıdı.

Among Us Anonim Oylama

Innersloth’un sürpriz hiti ilk olarak 2018’de oynanabilir hale geldi, ancak şu anda oynayanların% 99’u, 2020’de yayıncıların hype’lamasıyla bu oyundan haberdar oldu.Overwatch veya Call of Duty gibi oyunlarla karşılaştırıldığında, popüler cinayet-gizem partisi oyunu, geliştiricilerin ince ayar yapıp ayarlayabileceği çok fazla farklı değişkene sahip değil.

Bununla birlikte, Ekim yaması, Among Us standartlarına göre oldukça önemli bir güncelleme içeriyordu.Oyunuzu kimsenin kime oy verdiğinizi bilmeden kullanabilme yeteneği.

Güncellemeden önce Among Us herkese kime oy verdiğinizi söylerdi.

Oyuncular artık tamamen isimsiz olarak oy vermeyi seçebilirler, bu da gerçek sahtekarı hava kilidinden çıkarmaya çalışırken grup tartışmalarına kesinlikle ekstra bir casusluk ve paranoya katmanı ekleyecektir.

Anonim seçenek, aynı ekranda tanıdık oylama seçenekleriyle birlikte görünmelidir, böylece herkesin son zamanlarda süper kötü davranan Green’e karşı bir kan davası olduğunuzu bilmesini isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.

Geliştiriciler ayrıca, oyunculara her zaman, sadece toplantılar sırasında ya da dilerseniz hiçbir zaman açma seçeneği sunan yeni Görev Çubuğu seçenekleri de eklediler. Bu, görev ilerlemeniz yerine başkalarının yaptıklarına daha fazla odaklanmanıza yardımcı olabilir, ancak yeni oyuncuların alışması biraz zor olabilir.

Among Us’da artık sezon için pek çok ürkütücü şapka var.

Son olarak, güncellemenin en büyük kısmı, Cadılar Bayramı için oyun öncesi özelleştirme seçeneklerine eklenen ürkütücü yeni şapkalar olmalı. Hala şapkaların veya renklerin nasıl değiştirileceğinin farkında olmayanlar için, sadece oyun öncesi lobide bilgisayar simgesine tıklayın ve kozmetik galeri açılır.

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition Kısa Süreliğine ÜCRETSİZ!

İlgili İçerik
2013 yılında piyasaya çıkan Injustice: Gods Among Us Ultimate Editon 26 Haziran tarihine kadar ücretsiz oldu.Oyunun Ultimate Edition sürümü; Playstation,xBox ve PC için ücretsiz.Üstelik 26 Haziran tarihine kadar oyunu...

Among Us yeni bir oyun değil, bu yüzden oyunun hangi mevsimsel olayları sakladığını zaten biliyoruz. Cadılar Bayramı’ndan sonra sıradaki Noel / Tatil sezonu var ve bu sezon sınırlı süreli kozmetiklerin de mevcut olacağı aşikar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın