THQ,Nordic Chronos:Before the Ashes'i Duyurdu!

THQ,Nordic Chronos:Before the Ashes'i Duyurdu!

THQ Nordic kısa süre önce Chronos: Before the Ashes ‘ın Gunfire Games geliştirme stüdyosundan çıkan bir sonraki video oyunu olacağını duyurdu.

Chronos: Küllerden Önce

THQ Nordic kısa süre önce Chronos: Before the Ashes’ın Gunfire Games geliştirme stüdyosundan çıkan bir sonraki video oyunu olacağını duyurdu . Chronos, Remnant: From the Ashes’ın bir ön hikayesi ve Gunfire Games’in 2016 VR’ye özel Chronos’una dayanmaktadır. Chronos: Before the Ashes’ın 1 Aralık 2020’de PC, Stadia, Xbox One, Nintendo Switch ve PlayStation 4 için piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Chronos: Before the Ashes, seçilen bir kahramanın “anavatanlarını büyük bir kötülükten kurtarma arayışı” nı içeren karanlık ve sürükleyici bir macera RPG’sidir. Çeşitli korkunç ve mistik yaratıklara karşı kullanabileceğimiz gerekli karanlık fantastik silahlar, zırhlar, eşyalar, teçhizat ve yetenekler listesine sahip olacağız.

Oyunun büyük bir kısmı, korkunç canavarlar ve zorlu bulmacalarla dolu bir labirent içinde gerçekleşmeye odaklanmış gibi görünüyor. THQ Nordic, buradaki mücadelenin “affetmez ve acımasız” olacağını ancak aynı zamanda “ölümün son olmadığını” ifade ediyor.

Bu Chronos, benzersiz seviyelendirme sistemi ile diğer oyunlardan ayrılıyor. Karakterin ölümü gerçekleştiğinde, onları labirente geri götürüp göreve devam edebileceğiz. Karakterimiz, geri dönebilmeleri için ölüm onları her vurduğunda bir yıl beklemek zorunda kalacak. Böylece her ölümden sonra, labirente bir yıl sonra geri dönecekler ve böylece bu görevi gerçekten ömür boyu sürecek bir görev haline getirecekler.

Karakterlerimiz fiziksel olarak daha güçlü, daha hızlı ve daha sert olduklarında ilk olarak labirente genç yaşta girecekler. Ölüm her geçen yıl azalırken, doğal olarak bu gençlik özelliklerinin her birinden daha az olacaklar. Bununla birlikte, her yeni yılla birlikte gizemli sanatların daha fazla bilgeliği ve anlayışı gelir ve labirent içinde hayatta kalabilmek için giderek daha fazla sihir kullanımına uyum sağlamamız gerekecek.

Ne yazık ki, ilk duyuruda yayınlanan haberlerin çoğu bu. Umarım yakında THQ Nordic, özellikle oyun içinde karşılaşacağımız yaratıklar ve sihirle ilgili daha fazla bilgi yayınlayacaktır. Bu arada Chronos: Before the Ashes’ı web sitesinden ve oradan bağlantılı sosyal kanallarda takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu