Rocket League 23 Eylül'de Ücretsiz Olacak!

Rocket League 23 Eylül’de Ücretsiz Olacak.Oynaması ücretsiz güncelleme önümüzdeki Çarşamba gerçekleşirken, bu hafta hazırlanmanız gereken birkaç şey var.

Rocket League 23 Eylül’de Ücretsiz

23 Eylül tarihinde Roket Lig sonunda ücretsiz olacak. Daha önce duyurulduğu gibi, oyun Epic Games Store, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’de satışa sunulacak. Yaklaşan değişikliği kutlamak için, lansmandan kısa bir süre sonra başlayacak olan yeni bir oyun içi etkinlik olan Llama-Rama olacak.

Ücretsiz oynamaya geçiş, Rocket League‘e yeni oyuncu dalgaları getirecek olsa da, yaklaşan en iyi değişikliklerden biri çok daha erken gerçekleşecek. Bugün, 16 Eylül itibariyle, Epic Games Hesabınızı diğer platformlara bağlayarak platformlar arası ilerleme canlı olacak. Bu, her yerde oynamanıza ve yine de anlamlı bir ilerleme ile meşgul olmanıza izin verecektir.

Bugünkü değişikliğin en önemli kısmı, doğru Birincil Platformunuzu belirlemektir. Bu, Rocket Pass İlerlemeniz, Rekabetçi Sıralamanız ve XP seviyeniz için ilerleme kaynağı olacaktır. Platformlar arası bağlantıdan en iyi şekilde yararlanmak için en fazla ilerlemeye sahip olanı seçtiğinizden emin olun.

Çapraz platform ilerlemesine ek olarak, mevcut oyuncular da Legacy Statüsünü ve Faded Cosmos, Golden Cosmos, Dieci-Oro tekerlekleri, bir Playerbanner, özel bir oyuncu unvanı ve daha fazlasını içeren Temmuz ayında gösterilen öğeleri alacak. Bunlar, 16 Eylül’de aynı güncellemeyle envanterinizde görünecek.

İçerik oluşturucu desteği artık Epic Games Store üzerinden de mevcut olacak ve oyuncuların doğrudan onları desteklemek için alışveriş yaparken en sevdikleri içerik oluşturucunun kodunu girmelerine izin verecek ve kredilerin% 5’i kendilerine harcanacak.

Bugünkü güncellemeyle birlikte gelen birkaç değişiklik de var. Bunlardan bazıları yeni hızlı sohbet işlevi, Özel Maçlarda Heatseekers, Botlar için yeni bir zorluk, Mercs için yeni bir hitbox, tamamlanabilecek Başarılarda değişiklikler ve menü için güncellenmiş bir UI içerir.

Nintendo Switch kullanıcılarına fayda sağlayan küçük bir değişiklik , PS + ve Switch Online’ın artık çevrimiçi oynamak için gerekli olmayacağıdır. Ancak, Xbox One kullanıcıları o kadar şanslı değil ve yine de Xbox Live Gold aboneliğine ihtiyaç duyuyor.

Oyunun ücretsiz oynanmasına sadece bir hafta kaldı ve aksiyona atlamak,ilk kez nasıl rekabet edileceğini öğrenen yeni oyuncu dalgasını görmek için sabırsızlanıyoruz. Genel olarak, ücretsiz oynanabilen bir sisteme geçiş mükemmel bir harekettir ve mükemmel zamanda gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu