En Değerli Lol Kostümleri – TRESPOR – LOL

Bu yazımızda sahip olmanız için binlerce lira ödemeniz gereken en değerli lol kostümleri ni listeleyeceğiz.Liste de öyle kostümler bulunuyor ki,bazılarına sahip olabilmek neredeyse imkansız.Gelirinin büyük bir kısmını oyun içi sattığı kostümler sayesinde kazanan Riot Games, listedeki çoğu kostümü mağazadan kaldırarak sadece belirli oyuncularda olmasını sağladı.Şimdi gelin en değerli 8 lol kostümü hangileri inceleyelim.

En Değerli Lol Kostümleri

Liste de hemen hemen her koridor şampiyonu için değerli kostüm bulunuyor.

Black Alistar

black alistar kostümü

League of Legends’ın yayınlandığı 2009 tarihinde Collector’s Edition şeklinde satın alan oyunculara dağıtılan Black Alistar kostümü, oyundaki en nadir kostümlerden biri.Daha sonra ücretsiz olan League of Legends oyununa para ödeyen kişilere ayrıcalık için dağıtılan kara Alistar kostümü satıştan kaldırıldı ve çok az sayıda oyuncu da bulunuyor.

Paslı Blitzcrank

Paslı Blitzcrank kostümü

Paslı Blitzcrank kostümü yaklaşık üç ay mağazada kaldı fakat kostümsüz hali ile benzerlik göstermesi sebebiyle oyuncular tarafından pek tercih edilmedi.Daha sonra Riot bu kostümü mağazadan kaldırdı ve şuan Paslı Blitzcrank kostümüne sahip olmak neredeyse imkansız.

UFO Corki

UFO Corki kostümü 14 ocak 2010 tarihinden önce hesap oluşturan kişilere verildi.Maçınızda bu kostümlü bir oyuncuya denk geldiyseniz,oyuncunun en az 10 yıldır Lol oynadığını söyleyebiliriz.

Kral Rammus

Bu kostüm adı gibi kral bir kostüm.Görseli,efektleri gerçekten harika.Kral Rammus kostümü sadece Leauge of Legends‘i Beta sürümünde oynayan kişilere dağıtıldı.Kral Rammus kostümüne denk gelme ihtimaliniz neredeyse imkansız.

Riot Singed

Riot Singed kostümü

Riot Singed kostümü 2010 yılında düzenlenen Gamescom etkinliğine katılan oyunculara verildi.Bu kostümü oyun içinde gördüyseniz çok şanslısınız.

Başyargıç Kayle

Başyargıç Kayle kostümü oyunun 1.sezonunda 10 dereceli maç atan kişilere verildi.Kostüme nadiren maçlarda denk gelinse de en değerli lol kostümleri arasında.

Şampiyon Riven

Şampiyon Riven kostümü orijinali,Sezon 2’nin dünya şampiyonası sırasında satışa çıkarıldı ve şampiyona bittiğinde satıştan kaldırıldı.Diğer en değerli kostümlere nazaran sahip olmak daha kolay olsa da,orijinal şampiyon Riven kostümü bulunan oyuncu sayısı çok az.

Muzaffer Jarvan

Muzaffer Jarvan kostümü

Her sezon altın ve üzeri lig de bitiren oyunculara dağıtılan kostümlerden.Ancak Muzaffer Jarvan kostümünü özel kılan 1.sezon ödülü olması.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu