Rogue Company ne zaman ücretsiz oynanacak? - TRESPOR

Rogue Company ne zaman ücretsiz oynanacak?

 Rogue Company ne zaman ücretsiz oynanacak?
Okunuyor Rogue Company ne zaman ücretsiz oynanacak?

Hi-Rez Studios’un üçüncü şahıs taktik nişancı oyunu Rogue Company, şu anda kapalı beta sürümünde, ancak ücretsiz planlar ve tüm platformlarda yakında piyasaya sürülecek lansmanı hakkında ipuçları var.

Şu anda Rogue Company beta sürümüne PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de (Epic Games Store üzerinden) girmenin sadece iki yolu var.Ya ortak Twitch yayınlarını izleyebilir ve bir beta anahtar düşüşü için şans kazanabilir ya da üç paketten birini satın alabilirsiniz.Ancak Hi-Rez Studios, bu yılın sonlarında olması gereken resmi sürümünün ardından oyunun tamamen ücretsiz oynanacağını doğruladı.

Ücretsiz sürümü beklemek istemeyenler veya Twitch dropları ile şansınızı test etmeye devam etmek istemeyenler  oyuncular Ultimate, Standard ve Starter Edition paketleri arasından seçim yapabilir.

Hi-Rez Studios’un 2020 yol haritasına göre , geliştiricilerin tam başlığı dağıtmadan önce mükemmelleştirmek istediği, üç aşamaya ayrılmış 3 özellik var.

  • Aşama 1’de oyuncu kimliği özelleştirmesi, teslim olma / firar cezaları ve yeni bir harita bulunur: Vice.
  • Aşama 2, yeni bir oynanabilir Rogue, özel maçlar, dereceli oyun ve Rogue Mastery (her Rogue ile performans için kozmetik ödüller) içerir.
  • Son olarak, Aşama 3, Ekipman Ustalığı, Savaş Bileti ve oyun geliştirmeleri (Apex Legends’tan esinlenilmiş bir ping sistemi gibi görünen şey dahil) içerir.

20 Temmuz’da piyasaya sürülen kapalı beta sürümünden bir ay sonra, 2020’de sadece dört ay kaldı ve Deserter Penalty duyurusu, Aşama 1 güncellemesinin Ağustos ortasında gelmesi bekleniyor. Bu, gelişimin hızlanması veya yavaşlaması ihtimaline karşı 2. Aşamanın Eylül’de geleceğini ve 3. Aşamanın Ekim’de düşeceğini gösteriyor.

Bu zaman çizelgesi hazır olduğunda, Rogue Company Kasım 2020‘de veya en geç Aralık ayında tüm platformlarda ücretsiz olarak oynanacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın