The Division 2’s New Iron Horse Raid 30 Haziran’da Geliyor!

 The Division 2’s New Iron Horse Raid 30 Haziran’da Geliyor!
Okunuyor The Division 2’s New Iron Horse Raid 30 Haziran’da Geliyor!

Ubisoft,The Division 2’s New Iron Horse Raid’in 30 Haziran’da geleceğini duyurdu.Yeni yamanın yayınlanmasından kısa bir süre sonra haberi paylaşan Ubisoft. Iron Horse, oyunun ikinci sekiz oyunculu versiyonunu 30 Haziran’da yayınlanacağı bilgisini paylaştı.

The Division 2 ve Warlords of New York Expansion’a sahip olan kullanıcılar ücretsiz faydalanabilecek.Iron Horse’a katılmak için New York Savaş Ağaları’na sahipseniz 40. seviyeye ulaşmanız gerekir. Sadece temel oyuna sahip olanlar Iron Horse’in seviye 30 versiyonuna erişebilecekler, ancak bu 7 Temmuz’a kadar yayınlanmayacak.

The Division 2’s New Iron Horse Raid

Ubisoft, Iron Horse’ı oyuncular için “nihai zorluk” olarak nitelendirerek, daha iyi bir deneyim elde etmek için Karanlık Saatler Operasyonu baskınından öğrendiği dersleri kullandığını söyledi.Ubisoft, “Yeni bulmacalar ve mekanikler” vaat ederek takım oyununa dikkat çekiyor. “Iron Horse Operasyonu, düşmanları ve patronlara karşı düşündürücü savaşlar içerecek. Oyuncuları doğru dövüşü belirlemeye yönlendirecek mekanik ve takım arkadaşlarıyla birlikte düşmanları yenmek için doğru stratejiyi yürütmek gerekecek.

Tabii ki, bir baskın gibi üst düzey etkinliklerin değerli ödüller ile gelmesi gerekiyor ve henüz tam bir listemiz olmasa da, Ubisoft Iron Horse ganimetinden bazılarını özetledi:

  • Vahşi egzotik çift namlulu tüfek
  • Regulus egzotik tabanca
  • Dökümhane Bulwark dişli seti
  • Future Initiative dişli takımı
  • Diğer benzersiz ödüller

 Iron Horse Operasyonunu tamamlayan Oyunculara Ödül!

Oyuncuları teşvik etmek amaçlı Ubisoft, PC, PS4, Xbox One ve Stadia olmak üzere her platformda Iron Horse Operasyonunu tamamlayan ilk takımı bekleyen bir ödül açıkladı. Grubun fotoğrafı ve adları Beyaz Saray’da herkesin görmesi için görüntülenecek.

Twich Drop Ödülleri’de Olacak

Şüphesiz hayranlarının oyunu izlemeye ve içerik için kitle oluşturmaya teşvik etmek için Ubisoft, 30 Haziran günü Twitch Drops’u etkinleştirecek. Dağıtım, 2 Temmuz’a kadar devam edecek olup,görüntüleyenlerin seçili Twitch yayıncılarından içerik kazanmalarına izin verecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın