Valorant Act 3 Savaş Bileti Ödülleri – TRESPOR – Valorant

Valorant Act 3 Savaş Bileti Ödülleri belli oldu.13 Ekim’den 2. Bölümün başlangıcına kadar 50 kademeli kilit açma aşamasından geçebileceksiniz. Görünümler, spreyler, silah arkadaşları ve oyuncu kartları sunulan ürünlerden sadece birkaçı.

Valorant Act 3 Savaş Bileti Ödülleri

İster ücretsiz olarak rasgele oynuyor olun, ister premium parçaya yatırım yapıyor olun, herkes için bir şeyler var. Önceki her Battle Pass’ten farklı olmayan Riot Games, III.Perde’de aynı fiyatı uyguluyor. Premium parçanın kilidini açmak size 1.000 Valorant Puanına (VP) mal olacak. Bu, seviyenizi yükseltmek için gereken deneyimi toplamanız durumunda, sunulan her yeni öğeye erişim sağlayacaktır.

Bununla birlikte, bu sefer de hala ücretsiz parça var. Yasa boyunca çabalarınız için birkaç sprey ve görünümün kilidini yine de açabileceksiniz. İşlerin premium tarafını tercih ederseniz, Battle Pass aracılığıyla da bir ton Radianite kazanacağınızı unutmayın.

Yeni Jade görünüm çizgisi; Judge, Phantom, Spectre ve Ghost için açılabilir.

Yeni Battle Pass’te tüm olağan öğeler sunulacak olsa da, premium pistte mevcut üç yeni görünüm çizgisi de var. Ruin, Jade ve Surge görünüm çizgileri, bıçağınız da dahil olmak üzere en sevdiğiniz silahları özelleştirmek için yepyeni yollar sunacak.

Jade skinleri, silahlara adaşı zümrütüne benzer canlı yeşil bir görünüm verir. Diğer seçenekler silahları uğursuz kırmızı yamalarla siyah ve altın rengine çevirir. III.Perde özelleştirme söz konusu olduğunda her zamankinden daha fazla seçeneğiniz olduğunu söylemek güvenlidir.

Silahlarınız için beklenen görünümlerin yanı sıra, bir sürü başka güzellik de var. Oyuncu Kartları, Silah Arkadaşları, Spreyler, Oyuncu Unvanları ve tabii ki bol miktarda Radianite Puanı.

III.Perde Savaş Bileti’nde bulunan Gotik yakın dövüş silahına bir bakış

Act III Battle Pass 13 Ekim’de yayınlanacak. 50 aşamanın en sonunda en kazançlı ödülleri almak istiyorsanız, erken giriş yapın ve gücü kazanmaya başlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu