Yeni LOL Şampiyonu Yone Yetenekleri ve Çıkış Tarihi - TRESPOR

Yeni LOL Şampiyonu Yone Yetenekleri ve Çıkış Tarihi

 Yeni LOL Şampiyonu Yone Yetenekleri ve Çıkış Tarihi
Okunuyor Yeni LOL Şampiyonu Yone Yetenekleri ve Çıkış Tarihi

Yasuo’nun kardeşi Yeni LOL Şampiyonu Yone ,ormancı Lillia ile birlikte League of Legends’e eklenecek olan 150. şampiyon olarak onaylandı.İşte Yone çıkış tarihi, yetenekleri ve daha fazlası dahil olmak üzere şimdiye kadar onun hakkında bildiğimiz her şey.

Lol 10.16 Yama Notları Nerf&Buff Listesi Yayınlandı.Gelen yeniliklere ulaşmak için 10.16 Yama Notları Nerf&Buff Listesi ve Renk Paketleri

Yeni LOL Şampiyonu Yone

Bu yılın başlarında Riot, “büyük” bir yaz etkinliğinde iki yeni şampiyon sözü verdi. Biri, “rüya gibi” ormancı utangaç Çiçek Lillia olduğu doğrulandı. Riot tarafından “ölmeyi reddeden maskeli bir yabancı” olarak tanımlanan ikincisi, Yone olarak doğrulandı.

Riot’un Yasuo’nun dirilen kardeşi hakkında şu ana kadar resmi olarak açıkladığı pek bir şey yok. Bu, Yone hakkında bir bilgiye ulaşamadığımız anlamına gelmez. İşte yetenekleri, bilgisi ve daha fazlası dahil olmak üzere LoL 150. şampiyonu Yone hakkında bildiğimiz her şey.

Yone,Maskeli Yabancı

Ligde nispeten gizemli bir figür olan Lillian’ın aksine, Yone hakkında çok az şey biliyoruz. Yorgun düşmüş savaşçı, ligin en ikonik düellolarından birinde kardeşi tarafından öldürüldü.

Riot, “maskeli yabancı” şampiyonunun oyunculara “bazı olayların geçmişte kalması gerektiğini ” hatırlatacağını öne sürdü.”Yasuo’nun ağabeyini öldürdüğü göz önüne alındığında, herkesin sonunda intikam almak için geri dönecektir.

Yone Yetenekleri

Pasifi: Yone iki kılıcıyla birlikte, ikinci saldırıdan sonra rakiplerine daha çok büyü hasarı verir. Kritik vuruş şansı artar.

Ölümcül Çelik (Q): Yasuo’nun rüzgarı gibi değil de daha çok rüzgarın gücünden esinlenerek rakiplerine doğru atılır ve onları havaya savurur.

Tayfbiçen (W): Yone bu yeteneğinde ise yalnızca azakana kılıcını kullanır ve geniş darbesiyle rakiplerine isabet ettiği zaman büyü hasarı vererek bir kalkan kazanır.

Özgür Ruh (E): Yone E yeteneği ile bir ruh bırakır ve kısa bir süre içinde ruhlar aleminde hareket edebiliyor.

Mühürlü Kader (R): Yone önündeki tüm düşmanlara saldırarak, onları havaya kaldırır.

Lillia’nın 8 Temmuz’da duyurulduğunu göz önüne alındığında, maskeli yabancının da yakında tanıtımının yapması muhtemel. Bununla birlikte, yaklaşan kiti hakkında bildiğimiz birkaç şey var.

Yone, küçük kardeşi Yasuo’ya benzeyen beceri ve püf noktaları içerebilir. Riot, üretimin ilk aşamalarında onu “sinirli bir solo carry” olarak nitelendirdi. Biraz tanıdık geliyor mu?

Riot’un Yone’a rüzgar kasırgaları ve rakipleri nakavt etme yeteneği konusunda Yasuo ile aynı hareketleri vermesi pek olası değil. Bununla birlikte, resmi olarak ortaya çıktığında Yone yeteneklerin de benzer hareketler görmek şaşırtıcı olmaz.

Yone CT- Yone Yetenekleri ve Rün Dizilimi

İlgili İçerik
Bu yazı da 150. League of Legends şampiyonu Yone CT ele alacağız.Yasuo’nun kayıp kardeşi Yone yetenekleri bakımından oldukça güçlü.Lol’de her şampiyonda olduğu gibi,heroya ne kadar hakim olursak olalım bazı...

Yone Sözleri

Yone sözleri ve diğer şampiyonlar ile olan replikleri için Yone Sözleri konumuza göz atabilirsiniz.

Yone Çıkış Tarihi

Riot, oyunculara “büyük” yaz etkinliğinde önümüzdeki iki Lig şampiyonunu beklemelerini söyledi, bu da Yone’nin 22 Temmuz’dan başlayarak 10.15 yama döngüsü sırasında Lillia ile birlikte gelmesi gerektiği anlamına geliyor.

Yeni bir PBE güncellemesine göre, Lillia 22 Temmuz’da oyunda görünmeye başlayacak. “Lillia’nın Haiku” olarak işaretlenmiş yeni bir ödül öğesi, bu tarihe özellikle şampiyonun tanıtımlarının başlangıcı olarak işaret ediyor.

Yone Tanıtım Videosu

Yone Kostüm

Riot, yaklaşan şampiyonu resmi olarak ortaya çıkarmadan önce, sızıntılar, Yone vadiye indiğinde oyuncuların neler bekleyebileceğinin daha büyük resmini çizdi.

Yone’un neye benzeyeceğini ortaya çıkaran birkaç sızıntı da var.Bir sonraki Yamada da piyasaya sürülecek olan Ruh Çiçeği kostümleri arasında Yone’u da görebiliriz.

Karakterin temel görünümü de saygın LoL veri madencisi ‘JumaraloHexCore’tarafından Twitter’da sızdırıldığı bildirildi. Görüntü, iki uzun bıçak ve karanlık  yanan kanatlarla tamamlanan ruh benzeri bir İblis’e benzeyeceği yönünde.

Yeni LOL Şampiyonu Yone

150. League of Legends şampiyonu Yone hakkında şimdilik edindiğimiz bilgiler bu kadar. Riot tarafından resmi olarak duyurulana kadar  ve yeteneklerini öğrenene kadar biraz bekleyeceğiz.

Kaynak: https://www.dexerto.com/league-of-legends/everything-we-know-new-league-champion-yone-abilities-lol-release-date-1390146

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın