VFŞL 2020 Yaz Mevsimi Ödülleri-En İyiler Seçildi!

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi Ödülleri sahiplerini buldu.Oylama ile birlikte, Vodafone FreeZone Mevsimin En Değerli Oyuncuları ve  Koçları seçildi.Kazananlar ve ödüller Lolespor YouTube kanalı üzerinden video olarak paylaşıldı.

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi Ödülleri En İyileri

VFŞL 2020’de “Mevsimin Çaylağı”olarak Dark Passage mid oyuncusu Ksaez seçildi.İkinci,5 Ronin takımının üst koridor oyuncusu Oncan olurken,3.sırada Beşiktaş Espor takımının destek oyuncusu Efias yer aldı.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi “En iyi Koç Ekibi” ödülünü ligi şampiyonlukla tamamlayan fastPay Wildcats takımının koç ekibi kazandı.İkinci GAL’ın koç ekibi seçilirken,3 sırada Supermassive takımı koç ekibi yer aldı.

En iyi Üst Koridor ödülünü kazanan oyuncu Galakticos takımından Luana oldu.İkinci fastPay Wildcats takımından StarScreen olurken,3.sırada Galatasaray Espor takımından Ragner yer aldı.

En iyi Ormancı fastPay Wildcats takımından Ferret seçildi.2. sırayı Papara SuperMassive’den KaKAO alırken,3.sırada 5 Ronin takımından Robin yer aldı.

En iyi Orta Koridor ödülünü, VFŞL 2020’yi lider tamamlayan fastPay Wildcats takımından Serin kazandı.İkinci sırada 1907 Fenerbahçe espor’dan Blue yer alırken,3.sırada DP’den Ksaez yer aldı.

VFŞL 2020 Yaz Mevsimi En iyi Nişancı ödülü fastPay Wildcats’tan Kaori‘ye verildi.En iyi nişancı sıralamasının 2.si Galakticos’tan Luger,3.sü ise SuperMassive takımından Zeitnot seçildi.

En iyi Destek ödülü fastPay Wildcats’tan Pbd ‘ye verildi.Listenin 2.sırasında SuperMassive’den SnowFlower yer alırken, 3. sırayı Galakticos’tan Nikola aldı.

Kendini En Çok Geliştiren ödülüne fastPay Wildcats’in orta koridor oyuncusu Serin layık görüldü.3.sırayı yine lider takımdan Kaori alırken,3.sırayı  Galakticos’tan Luger aldı.

Taraftarların oyları ile belirlenen “Taraftar Özel Ödülü”nü Galakticos Takımının nişancısı Luger kazandı.2.1907 Fenerbahçe Espor’dan Blue olurken,3. IW’den Kaori oldu.Bu durumda Luger,taraftar oylarıyla belirlenen  her 2 ödülü de kazanmış oldu.

Ödüle layık görülen tüm oyuncu ve ekibi TR Espor ailesi olarak tebrik ediyoruz.Ödülü kazananların vermiş olduğu tepkileri aşağıda bıraktığımız YouTube videosundan izleyebilirsiniz 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu