VALORANT,Hackerlara Gizli Bir Mesaj Bıraktı

Riot ekibi,VALORANT anti cheat bölümünde hackerlara gizli bir mesaj bıraktı.Riot’un sunucularını hacklerseniz, kendinize garip bir fırsat sunabilirsiniz.

VALORANT Hackerlara Gizli Mesaj Bıraktı

Valorant’ın yapımcıları Riot Games, oyunun bütünlüğünü korumak için isteklerini bilgisayar korsanlarına ileten bir mesaj bıraktı.Oyunun anti cheat bölümüne sabit bir gelir sağlayabilecek mesaj gizli.

Hiçbir şey oyunu bilgisayar korsanlarından ve dolandırıcılardan daha hızlı bozamaz.Geliştiricilerin ne yapmaya çalıştıkları önemli değil, her zaman korsanlar bir açık bulurlar. Riot ekibi,diğer şirketlerden daha ileri gidiyor, hatta koddaki güvenlik açıklarını bulan bilgisayar korsanlarına ödüller sunuyor. Herhangi bir kullanıcı etkileşimi olmadan çekirdek düzeyinde ağa girebiliyorsanız,  100.000 $ ‘ a kadar ödül kazanabilirsiniz.

Ancak, Riot nakit ödülden bile daha ileri gidiyor. Dexerto’nun bir raporunda, oyunun kodunu karıştırırsanız, geliştirme ekibine katılmak isteyip istemediğinizi soran gizli bir mesajla karşılaşacağınızı öğrendik. ASCII şirket logosu ve iş teklifi, ” bir Riot Games ürünü olan packman tarafından korunmaktadır.

VALORANT’a Gizlenen Mesaj

Her zaman yetenekli insanları işe alıyoruz. Bu mesajı bulduysanız, iş sayfamıza bir göz atmanızı ve ilginizi çeken bir şey olup olmadığını görmenizi rica ediyoruz: https://riotgames.com/careers.

İnsanları bu yollarla işe almak, özellikle devlet kurumlarında oldukça yaygın bir uygulamadır, ancak genellikle bir video oyun şirketi tarafından bu tip uygulamaları görmeyiz. Bununla birlikte, eğer Valorant CS:GO gibi şeyleri üstlenecekse, insanları becerilerini geliştirmeye teşvik etmek için mümkün olan her şekilde korunması gerekir. Vanguard sistemi, oyunu sıradan bir dolandırıcı için hacklemeyi zorlaştırıyor ve korsanların diğer oyunlarda  duvarlardan görmelerini sağlayan “duvar Hackleri” gibi şeyleri engelliyor.

Riot Games Valorant’ı ciddiye alıyor. Bir şirket, oyunlarının bütünlüğünü korumak için gerekli tüm önlemleri almaya çalışır.Kodlara girmenin “oyununu” seven genç bilgisayar korsanlarının bu küçük  davetkar teklifi seveceğini umuyoruz. Bir oyun oynamak için çevrimiçi atladığımızda etrafta daha az bilgisayar korsanı olsaydı çok az insan şikayet ederdi. Bu nedenle, oyunların ve yazılım kodunun iç işleyişine düşkünseniz, lütfen Riot Games ekibine katılmayı düşünün.

Kaynak:https://thegamer.com/riot-games-valorant-anti-cheat-secret-message/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu