Valorant 1.11 Yaması Ertelendi -Yama Yeni Çıkış Tarihi

 Valorant 1.11 Yaması Ertelendi -Yama Yeni Çıkış Tarihi
Okunuyor Valorant 1.11 Yaması Ertelendi -Yama Yeni Çıkış Tarihi

Valorant 1.11 Yaması Ertelendi.Riot Games, düzeltmesi gerekenden birkaç sorun daha getiren son güncellemedeki “teknik kabustan” sonra 1.11 VALORANT yamasını erteledi.

Valorant 1.11 Yaması En Erken 31 Ekim’de Gelebilir

Valorant 1.11 yaması oldukça büyük bir güncelleme. Yeni bir harita için piyasaya sürüldükten ve en son Ajan Skye’yi heyecanlandırdıktan sonra, bu yama için çok fazla beklenti oldu. Ne yazık ki, her şey istenilen gibi olmadı ve tüm oyuncuları etkileyen büyük bir karar almalarına yol açtı.

Riot tarafından yapılan açıklama da;

“30 dakika içinde yamayı Kuzey Amerika, Brezilya ve LATAM için (birer birer) geri alacağız. Ayrıca, bir düzeltme alana kadar diğer tüm bölgeleri de erteliyoruz ”dedi.

Riot, belirli bir tarih vermemiş olsalar da, 1.11 yamasının yeniden yayınlanma penceresinin “hafta sonunda” gelmesini beklediklerini söyledi.

Valorant 1.11 Hata Sorunları

Viper’ın ultisi gibi eski hatalar veya Brimstone görüşü uygunsuz bir şekilde azaltan dumanlar varken, oyuna yeni – ve biraz rahatsız edici – hatalar da eklendi.

En büyük suçlulardan biri, Omen’s Dark Cover gibi dumanlar arasında dolaşırken Sage’in karakter varlıklarını ekranda rastgele gösteren bir aksaklıktı.

Bir oyun sırasında ayrı durumlarda 100 Thieves takım arkadaşı HiKo ve Steel, birçok kişi hatayı bulmayı başardı.

Biri kafadan vurulduğunda veya ekranda bir rakip belirdiğinde daha fazla aksama gibi göze çarpan başka sorunlar da vardı, ancak geliştiriciler o sorunlara pek takılmadı.

Valorant geliştiricileri, ele alınması gereken her şeyi zamanında bulur ve düzeltirse, gecikme, yenilenmiş 1.11 yamasını ayın sonunda 31 Ekim’e doğru tekrar geleceğini gösteriyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın