GTA 4 Açılmama Sorunu Çözümü Resimli Anlatım

GTA 4 Açılmama Sorunu Çözümü

GTA 4 Açılmama sorunu genellikle Windows 10 işletim sistemine sahip oyuncular tarafından karşılaşılan sorundur. Sorunu çözmek için oyuna ait iletişim sistemi olan Games For Windows Live düzgün yüklenmemesinden dolayı kaynaklanmaktadır. Games For Windows Live oyundaki online olarak oynamanız için arkadaşlarınızla iletişim kurulan yer olarak bilinmektedir. Oyunun sorununa ait resimli anlatım ve indirme linkleri sunulmuştur.

GTA 4 Açılmama Sorunu Çözümü Detaylı Anlatım

Program Linki : Buradan programın linkini indirin. Eğer indirme işlemi başlamazsa farklı tarayıcı üzerinden indirin.

Daha sonra bilgisayarınızda başlat menüsüne gelerek “Program Ekle Veya Kaldır” yazarak gelen yere tıklayın.

GTA 4 Açılmama Sorunu Çözümü

Burada aratma yaparak games yazın ve Microsoft Games For Live ile ilgili bütün her programı kaldırın. Görsel programlar yer almaktadır.

GTA 4 Açılmama Sorunu Çözümü

Programların üzerine gelerek Kaldır seçeneğini kullanarak Kaldırma işlemini başlatacaksınız.

GTA 4 Açılmama Sorunu Çözümü

Daha sonra konu içerisinde paylaşılan linki indirdiğiniz programı açın ve kurulumu yapın. Kurulum bittikten sonra oyuna sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz.

GTA 4 Açılmama Sorunu Çözümü

 

Konumuzda GTA 4 oyununa ait problemi detaylı bir şekilde çözüm yolunu anlattık. GTA 4 ile ilgili farklı bir sorun ile karşılıyorsanız yorumlar kısmına yazmayı unutmayın. Oluşan problem hakkında detaylı bir araştırma yaparak çözüm yolunu sitemizde paylaşacağız. Bu tür oyun sorunları ve oyun hata çözümlerini sitemizde aratarak bulabilirsiniz. Geniş arşiviyle birlikte oyunlar hakkında paylaşılan sitemiz siz kullanıcılarımız sayesinde büyümeye devam ediyor. Takipte kalarak en yeni konularımızla bilgilenebilirsiniz. TRespor İyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu