Xbox Series X Lansman Oyunu ‘The Medium’ Ön Siparişe Hazır

 Xbox Series X Lansman Oyunu ‘The Medium’ Ön Siparişe Hazır
Okunuyor Xbox Series X Lansman Oyunu ‘The Medium’ Ön Siparişe Hazır

Yeni nesil psikolojik korku oyunu The Medium, Xbox Series X ve Steam için Holiday 2020’yi başlattı.

Bu Kasım ayında piyasaya sürülecek olan Xbox Series X , tüyler ürpertici ve benzersiz psikolojik korku deneyimine ev sahipliği yapacak: The Medium , çift gerçeklik oyununa sahip üçüncü şahıs bir korku oyunu. Oyun, Blair Witch , Layers of Fear ve Observer’ın yapımcıları olan geliştirici Bloober Team’den geliyor ve şimdi ön sipariş verebilirsiniz, böylece ilk gün oynamaya hazırsınız.

Oyunda, iki dünyada – insan dünyası ve ruhlar dünyası – yaşayan Marianne adında bir araç olarak oynuyorsunuz.  Marianne, genç bir kızın öldürülmesiyle ilgili vizyonları gördükten sonra, yıllar önce orada olanlarla ilgili gerçeği aramak için terk edilmiş bir otele gider. Aracı olarak, oyunu iki farklı perspektiften deneyimleyeceksiniz ve hem fiziksel hem de ruhsal dünyayı, her ikisinin de ekranınızda görüntülendiği şekilde aynı anda keşfedeceksiniz.

The Medium

Medium’un ikili oynanışı

Marianne’ın iki dünya arasındaki hareketi tek bir analog kol ile kontrol ediliyor, ancak iki ortamla farklı şekillerde etkileşime girmeniz ve çeşitli yolları keşfetmek için bulmacaları çözmeniz gerekecek. Marianne’ın ruhlar dünyasında, Vücut Dışında denen biri de dahil olmak üzere farklı yetenekleri vardır. Fragman ayrıca, kendisini korumak için ruhlar aleminde bir tür ışık kalkanı kullandığını gösteriyor.

Bu tatil sezonunda piyasaya sürülmeye yaklaştıkça The Medium hakkında daha fazla bilgi edineceğimizden eminiz, ancak The Medium’un benzersiz öncülüğüne zaten dahil olan bir korku hayranıysanız, buraya tıklayarak ön sipariş seçeneklerinize göz atabilirsiniz.Ön sipariş fiyatı şuan için %10 indirimde.İndirimli The Medium fiyatı 69,30 TL.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın