Hangi Lol Karakterisin?

 Hangi Lol Karakterisin?
Okunuyor Hangi Lol Karakterisin?

Selamlar Trespor okurları.Lol karakterlerinin hepsinin ayrı ayrı hikayeleri var.Kimi aşk acısı çekerken,kimileri kaybettiği kardeşini aramak için bu yola çıkmış.Bizde sizler için hazırladığımız bu testte hangi lol karakterinin sizi anlattığını bulmaya çalışacağız.Sonuçları sosyal medya hesaplarından paylaşarak arkadaşlarınızın da teste katılmalarını sağlayabilirsiniz. Hangi LoL Karakterisin?

 

Her Sabah Kalktığında Ayna'da Kendine Hayran Hayran Bakar Mısın?

Acaba Kim Ne Yazmış Diye Uyandığında İlk Telefonunu Mu Kontrol edersin?

Arkadaş Ortamında Problem Olduğunda Genel de Sen Mi Müdahale Edersin?

Senin Rengin Hangisi?

Bir Hayvan Besleyecek Olsan Bu Hangisi Olurdu?

Hangi Lol Karakterisin?
Malphite

Dostlarına zarar geleceğini anladığında hemen öne kendini atarsın.Koruyucu ve sahiplenici bir kişiliksin.Senin dostun olan yaşadı !
Jax

İnsani sersemleten bir alıcılığın var.Arkadaş ortamında oldukça havalı ve aranılan kişiliksin! Senin bulunduğun ortamda dikkatlerin başka biri üzerine toplanması pek mümkün değil
Caitlyn

Zarif olduğun kadar da tehlikelisin! Gelebilecek tehlikeyi önceden fark eder,gerekli tüm önlemleri alırsın! Sana pusu kurulması çok zor dostum !
Soraka

Eskilerin deyimi ile yemez yedirir,giymez giydirirsin.Anaç bir kişiliğe sahipsin.4 Kişilik bir ortamda 3 dilim pizza var ise ben tokum siz yiyin diyecek tek kişisin! Sence de bu kadar fedakarlık biraz fazla değil mi 🙂


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın