Yeni RPG Oyunu Avowed Detayları - TRESPOR - Oyun Dünyası

Yeni RPG Oyunu Avowed Detayları

 Yeni RPG Oyunu Avowed Detayları
Okunuyor Yeni RPG Oyunu Avowed Detayları

Geçtiğimiz günlerde Xbox Series X etkinliğinde duyurulan Yeni RPG Oyunu Avowed Detayları inceleyeceğiz.

RPG Oyunu Avowed Oyunu Detayları

Xbox Series X etkinliğinde duyurulan Yeni RPG Oyunu Avowed, Obsidian Entertainment’ın Pillars of Eternity ile aynı dünyada yer alan büyük, birinci şahıs RPG’Sİ  Obsidian’ın the Elder Scrolls’daki dönüşü gibi görünüyor.Son on yılda Obsidian, sevilen RPG alt türlerini almak ve kendi modern dönüşünü eklemek için piyasadan övgü topladı.

Geçtiğimiz günlerde bir Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, oyunun beklediğimizden daha büyük bir dünyaya sahip olacağı yönünde.Eora isimli bir dünyada geçecek olan oyunda Living Land bölgesinin adı da geçiyor. Oyun tam olarak çıktığında çok büyük bir dünya da farklı noktalarında olması bekleniyor.

Avowed Çıkış Tarihi

Oyunun net olarak çıkış tarihi şuan için bilinmiyor.Yapılan tahminler ise 2022’nin sonlarına doğru olacağı yönünde.

Avowed Oynanış

Şu anda, gerçekten teyit edebileceğimiz tek şey Avowed’in birinci şahıs bir RPG olacağını, ancak söylentilerin oyunun Skyrim ve diğer Elder Scrolls RPG’lerinin unsurlarını yansıtacağı yönünde.

Paylaşılan Avowed Tanıtım Videosu 

Black Desert, Netflix Serisi Cursed İle İşbirliğini Duyurdu

İlgili İçerik
Black Desert’in geliştiricileri, popüler Netflix Serisi Cursed’e dayanan oyun içi içerik eklediklerini açıkladı. Black Desert’in geliştiricileri, popüler Netflix Serisi Cursed’e dayanan oyun içi içerik eklediklerini açıkladı. Black Desert Netflix...

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın