The Division 2,11 Ağustos Güncellemesi Yama Notları - TRESPOR

The Division 2,11 Ağustos Güncellemesi Yama Notları

 The Division 2,11 Ağustos Güncellemesi Yama Notları
Okunuyor The Division 2,11 Ağustos Güncellemesi Yama Notları

The Division 2 yama notları yayınladı.Sunucular, üç saatlik bakımın ardından tekrar çevrimiçi oldu.11 Ağustos’ta gelen yeni yama ile birlikte indirilecek yeni bir Division 2 güncellemesi bulunuyor.

The Division 2 Yama Notları

Ubisoft, aşağıdan kontrol edebileceğiniz tam yama notlarını paylaştı . Güncelleme, önceki bir etkinlikte ilerleme kaydetmiş bir karaktere geçildiğinde sıfırlanan Küresel Etkinlik meydan okuma ilerlemesi gibi birkaç hatayı düzeltti ve ayrıca Phoenix Down Giyim Etkinliği sona erdi.

Ubisoft ayrıca , Polarity Switch Global Event ödüllerinin de 4 Ağustos itibariyle düzeltildiğini ve oyunculara giden yolda ilerlemeye dayalı geriye dönük ödüllerin olduğunu doğruladı.

Iron Horse Raid Operasyonu ve şimdiye kadar bildirilen birçok sorun, Morozova’nın patlayıcı saldırısının uyarı yapılmadan vurması, Müzakerecinin İkilemi’nin Raid’in belirli aşamalarını bozması ve PlayStation 4 oyuncularının sık sık mavi ekranlar görmesi gibi hatalar düzeltildi.

11 Ağustos Güncellemesi İle Düzeltilen Diğer Hatalar;

  • Önceki bir etkinlikte ilerleme gösteren bir karaktere geçildiğinde Küresel Etkinlik mücadelesinin ilerlemesinin sıfırlanmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
  • Negotiator’s Dilemma teçhizat seti Iron Horse’un HP’sinin azalmasına neden olduğunda Morozova’nın 6. Aşama’sının tetiklenmemesine neden olan bir sorun giderildi.
  • Yeniden Canlandırılmış Küresel Etkinlik ile ilgili oyuncular için Delta-03 hatalarına neden olan çökmelerle ilgili bir sorun düzeltildi.
  • Phoenix Down Apparel Etkinliği kapanıyor.

The Division 2’nin diğer haberinde, Başlık Güncellemesi 11 ile ilgili daha fazla bilginin Ağustos sonunda açıklanacağı ortaya çıktı. Daha fazlasını öğrendiğimizde rapor edeceğiz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın