Ubisoft İkinci Forward Etkinliğini Duyurdu - TRESPOR

Ubisoft İkinci Forward Etkinliğini Duyurdu

 Ubisoft İkinci Forward Etkinliğini Duyurdu
Okunuyor Ubisoft İkinci Forward Etkinliğini Duyurdu

Ubisoft, bir sonraki Forward dijital etkinliğinin ne zaman gerçekleşeceği ve PS5 ve Xbox Series X oyunlarının ne kadar tutacağı da dahil olmak üzere 22 Temmuz kazanç çağrısı sırasında birkaç ilginç ayrıntıyı doğruladı.

Bu yıl E3 eksikliği, duyurular söz konusu olduğunda bazı geliştiricileri ve yayıncıları kendi cihazlarına bıraktı. Basın ve tüketicilerin katılması için Haziran ayında özel bir etkinlik olmadan, birçok şirket kendi bireysel canlı yayınlarını tutmaya ve olayları ortaya çıkarmaya karar verdi.

Son zamanlarda kendi canlı etkinliğini yapan şirket Ubisoft idi. ‘Ubisoft Forward’ olarak adlandırılan etkinlik sırasında oyun dünyası;Hyper Scape, Watch Dogs 2 ve hatta Far Cry 6’ya yeni bir bakış attı.

Çoğu insan Forward etkinliğine olumlu yanıt verirken, birçoğu da etkinliğin reklam eksikliğinden hayal kırıklığına uğradı. Bunun üzerine Ubisoft,hayranlara yeni bir “Forward” etkinliğinin çok uzun sürmeyeceği müjdesini verdi.

22 Temmuz’da Ubisoft, Eylül 2020’de gerçekleşecek olan ikinci bir ileri etkinliğe ev sahipliği yapacaklarını doğruladı. Ancak, ne zaman yapılacağı konusunda belirli bir tarih veya hangi oyunların gösterileceği de dahil olmak üzere etkinlik hakkında başka ayrıntı vermedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın