PlayStation Plus Aralık Ayı Ücretsiz Oyunları

 PlayStation Plus Aralık Ayı Ücretsiz Oyunları
Okunuyor PlayStation Plus Aralık Ayı Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus aralık ayı ücretsiz oyunları belli oldu. Sony’nin her ay yenilediği ve aralık ayında ücretsiz olacak oyunları belli oldu. Aralık ayının ücretsiz oyunları arasında, listede Worms Rumble, Just Cause 4 ve Rocket Arena gibi oyunlar yerini aldı.

PlayStation Plus Aralık Ayı Ücretsiz Oyunları PlayStation 4 ve PlayStation 5’te Oynanabilecek

Aylık abonelik sistemi olan PlayStation Plus, her yeni ayda ücretsiz oyunları bizlerle buluşturuyor. Her ay ücretsiz bir şekilde oynanabilecek yeni oyunlar, firmanın bloğunda duyuruluyor.

Kasım ayını yavaş yavaş geridr bırakırken, aralık ayında ücretsiz olacak PlayStation Plus oyunları ise Worms Rumble, Just Cause 4 ve Rocket Arena olarak belirlendi.

PlayStation Plus’ın aralık ayı için eklediği ücretsiz oyunlar, 1 Aralık’tan 4 Ocak’a kadar kullanılabilir olacak ve oyunlar hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5’de oynanabilecek. Bununla birlikte, planlanan ücretsiz hafta sonu çoklu oyuncu etkinliği ile beraber, normal şartlarda ücretli olarak sunulan belirli çok oyuncu modları da herkes için açılacak ve oynanabilir olacak.

Worms Rumble Oyun Teması

Oyun Türü: Strateji, Shooter

Oyun Boyutu: NA

Oyun Fiyatı: Yeni oyun olmasından dolayı henüz belli değil

Birbirlerini çok çeşitli yöntemler kullanarak ortadan kaldırmayı hedefleyen ve birçok çeşitte silahı, türlü türlü taktiği kullanan kurtçukları bu kez daha gerçekçi bir ortamda göreceğiz. Toplamda 32 oyuncu ile mücadele edilebilen Worms Rumble, çapraz platformlar arası oynama özelliğinden dönemsel etkinliklere kadar çok çeşitli özellikler de sunuyor.

Just Cause 4 Oyun Teması

Oyun Türü: Shooter, Aksiyon

Oyun Boyutu: 45-55 GB

Oyun Fiyatı: 499,00 TL Tam Sürüm

1024 kilometrekareye sahip egzotik bir haritada, Rico Rodriguez Güney Amerika’nın sefiri olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça geniş olan bu haritayı keşfetmek, bir o kadar da keyif verici oluyor. Bunlar dışında, Just Cause 4’te bir başka diktatörün ordusunu bozguna uğratırken, yapabildiğiniz kadar şaka yaparak oyunun tadını sonuna kadar çıkartacaksınız.

Rocket Arena Oyun Teması

Oyun Türü: Shooter

Oyun Boyutu: NA/Değişken

Oyun Fiyatı: 36,50 TL

Rocket Arena, 3’e 3 takımlarla mücadele verdiğiniz, ayrı ayrı görevler barındıran fantastik kahramanlarla dolu bir ateş etme oyunu özelliği taşıyor. Kimi zaman zamanı bükürken, kimi zaman da özel eşyaları kullanarak bir şekilde en sona kalmayı hedefliyorsunuz.  PS Plus’ın oyun severlere sunduğu aralık ayı ücretsiz oyunları bu şekilde belirlendi.  Önümüzdeki ay hangi oyunlar karşımıza çıkacak? Bekleyip, göreceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın