Flashpoint Sezon 2 Ayrıntıları Ortaya Çıktı! – Counter-Strike: Global Offensive (CS GO)

Flashpoint Sezon 2 Ayrıntıları Ortaya Çıktı!

Flashpoint Sezon 2 Ayrıntıları Ortaya Çıktı!Flashpoint, 9 Kasım’da 2. Sezon için geri dönüyor ve en iyi 12 CS: GO takımının çevrimiçi olarak 1 milyon $ ‘ın üzerinde ödül havuzunu dağıttığı. Sezon 1’den yedi takımın döneceği doğrulandı.

Flashpoint Sezon 2

Flashpoint, inişli çıkışlı bir ilk sezonun ardından 2. Sezonda işleri yoluna koymaya çalışıyor. Büyük silahları da getiriyorlar, 1 milyon dolarlık ödül havuzunu korurken yeni takımlarla rekabeti de artırıyorlar.

ESL Pro League’in rakibi olan CS: GO ligi 9 Kasım’da ekranlarınıza geri dönecek. Yarışma bu kez Avrupa’da online olarak stüdyo yayınıyla gerçekleşecek.

Flashpoint 2. Sezon 1 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip olacak

Flashpoint’in en büyük satış noktası, 1 milyon dolarlık ödül havuzudur.Flashpoint Sezon 2 için format değişikliği olmayacak. Dörtlü üç çift eleme grubu içeren üç aşamalı puan sistemi, tercih edilen format olarak kalacaktır. Normal sezondaki ilk sekiz takım daha sonra çift eleme playofflarına yükselecek.

Turnuva yine de çevrimiçi olarak yapılacaktır. Yayınları Londra’daki B Sitesi stüdyosunda barındırırken, tüm takımları Avrupa’ya götürmeyi hedefliyorlar.

Komiser Christopher ‘MonteCristo‘ Mykles yaptığı açıklamada, “Oyuncularımızı güvende tutmak için gerekli önlemleri almaya devam ederken hayranlarımıza ham ve filtrelenmemiş bir CS: GO turnuva serisi vermeye hevesliyiz” dedi.

Flashpoint Sezon 1 şampiyonları MAD Lions unvanlarını korumak için geri dönecek.

Flashpoint Sezon 2 Takımları

Flashpoint Sezon 2’de 12 takım yarışacak. Bunlardan 10’u doğrudan davet edilecek, geri kalan takımlar ise iki Açık Eleme ile yarışacak. Her elemeden en iyi dört takım, son iki takımı belirlemek için ikili bir eleme grubuyla mücadele edecek.

Sezon 1 şampiyonları MAD Lions , finalist MIBR ve yeni görünümlü Cloud9 dahil olmak üzere 1. Sezondan yedi takım çevrimiçi yarışmaya geri dönüyor . Dikkate değer bir eksiklik, onun yerine Sezon 1 felaketinin ardından 2021 için inşaat yapmaya çalışan ortak ekip FunPlus Phoenix .

Genel müdür Petar Markoviç 6 Ekim’de yaptığı açıklamada,”Planımız zaman ayırmak ve 2021’e odaklanmak. Asıl amacımız gelecek vaat eden, uzun ömürlü bir kadro oluşturmak olduğu için acele kararlar vermek istemiyoruz.Şu anda birkaç kuruluş ve bireysel oyuncuyla görüşmelerimiz devam ediyor.”dedi.

Onaylanan takımların listesi:

  • Cloud9
  • c0ntact
  • Dignitas
  • Envy
  • Gen.G
  • MAD Lions
  • MIBR

Flashpoint Sezon 2, 9 Kasım’da başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu