Rogue Company ne zaman çıkacak? Çıkış Tarihi,Kapalı Beta - TRESPOR

Rogue Company ne zaman çıkacak? Çıkış Tarihi,Kapalı Beta

 Rogue Company ne zaman çıkacak? Çıkış Tarihi,Kapalı Beta
Okunuyor Rogue Company ne zaman çıkacak? Çıkış Tarihi,Kapalı Beta

Hi-Rez Studios, Rogue Company adlı yepyeni bir çok oyunculu atıcı ile geri döndü. Yayın tarihi, beta erişimi ve daha fazlası dahil olmak üzere yaklaşan başlık hakkında bilmeniz gereken her şey.

Rogue Company

Takım tabanlı Rogue Company ilk olarak Hi-Rez ve First Watch Games tarafından 2019’da Nintendo Direct’te duyuruldu.PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch gibi tüm büyük platformlar için de mevcut olacağını oyun dünyasına duyurmuştu.

Hi-Rez nihayet yeni atıcıyı 20 Temmuz’da kapalı beta aşamasına taşıdı ve oyunculara oyun başlamadan önce deneme şansı tanıdı.

Rogue Company Nedir?

Rogue Company, oynanabilir karakterler olarak dünyanın her yerinden “seçkin paralı askerlerin çok gizli bir toğluluğu” olan üçüncü şahıs çok oyunculu taktik oyunu.

Online atıcı “Rogues” her birini seçmenize ve hem gündelik hem de rekabetçi oyun düşünülerek tasarlanmış çeşitli benzersiz PVP oyun modlarında rekabet etmenizi sağlıyor.

Hi-Rez, Rogue Company  oyununa bazı ilginç yönleri de dahil etti, savaş royale başlıklarında yaygın olarak görülen, haritaya inmek ve haritaya kaymak, takım tabanlı nişancıya dahil olmak gibi özellikler.Aşağıda  oyun fragmanına göz atabilirsiniz.

Rogue Company’nin Kapalı Beta Sürümüne Nasıl Erişilir?

20 Temmuz itibariyle, Rogue Company kapalı beta aşamasına geçti, yani şimdi oyunu deneyebilirsiniz.Kapalı beta sürümüne erişmek için, oyuncuların Rogue Company’nin resmi web sitesine gitmesi ve 14,99 $ ‘dan başlayan ve altı kilidi ve diğer kozmetik ürünlerinin kilidini açmış olan’ Founder’s Pack’lerden birini satın alması gerekiyor.

Bu Kurucu Paketinin birden fazla versiyonu var ve her birinin kendi avantajları var, ancak oyunun daha sonra ücretsiz bir oyun olarak piyasaya sürüleceği de ortaya çıktı.

Rogue Company Ne Zaman Ücretsiz Olacak?

Rogue Company’nin oynaması ücretsiz bir başlık olarak resmi lansman tarihi henüz Hi-Rez Studios veya First Watch Games tarafından onaylanmadı.

Tam olarak ne zaman piyasaya sürülebileceği belli olmasa da, daha önce Nintendo Direct etkinliği sırasında oyunun 2020’de piyasaya sürüleceği açıklanmıştı.

Son blog yazısı sırasında, Rogue Company geliştiricileri , hesaplarını bağlayanlar için platformlarda çapraz oynatma ve çapraz ilerlemenin, yoğun olarak talep edilen iki özellik olduğunu zaten paylaştı.

Hi-Rez’in kapalı beta boyunca lansman tarihi ve diğer Rogue Company detayları hakkında daha fazla bilgi paylaşması muhtemeldir.

Kaynak:https://www.dexerto.com/gaming/when-is-rogue-company-coming-out-release-date-closed-beta-more-1396170

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın