Star Wars: Squadrons HUD Özelleştirme ve İleri Mekanik İle Geliyor!

 Star Wars: Squadrons HUD Özelleştirme ve İleri Mekanik İle Geliyor!
Okunuyor Star Wars: Squadrons HUD Özelleştirme ve İleri Mekanik İle Geliyor!

Star Wars  Squadrons  , oyuncuların Star Wars deneyimlerinin ne kadar ‘gerçekçi’ olmasını istediklerini, kişiselleştirme (diğer oyuncuların gemilerinde olanlar da dahil olmak üzere), HUD öğeleri ve isteğe bağlı gelişmiş mekaniklerle seçmelerine izin verecek.

Star Wars: Squadrons İleri Mekanik Yenilikleri İle Geliyor!

Star Wars  Squadrons

Yyaratıcı yönetmen Ian S. Frazier, yaklaşmakta olan Star Wars dövüş oyunu mekaniği hakkında ayrıntılara girdi ve oyuncuların aradıkları deneyim konusunda bir seçim yapacaklarını defalarca açıkladı.

Örneğin, kişiselleştirmede, oyunun çok oyunculu modlarının hem gemi dış kısımlarının hem de kokpitlerin dekore edilmesine izin vereceği önceden doğrulanmıştı. Frazier, kokpit oyuncakları ve eklenen holografik unsurlar da dahil olmak üzere her yetenek türünün, evrende varmış gibi görünecek şekilde tasarlandığını açıklıyor, ancak bunun bazı hayranlara doğru gelmeyebileceğini anladığını söylüyor.

“Bazı oyuncular bunlardan hiçbirini görmek istemeyecekler,” diye itiraf ediyor Frazier. “Ne kadar akla yatkın olduğu önemli olmayacak, sadece filmlerde gördüğümüzle tam olarak aynı olmasını istiyorlar, daha fazla veya daha az değil ,tamamen aynısını elde etmeyi hedefliyoruz. Böylece oyunda diğer herkesin kozmetik ürünlerini gizleme seçeneğimiz var. Eğer onu çevirirseniz, o zaman aniden, bir yarış şeridi veya kendi TIE Fighter’ınıza herhangi bir şey koymak istiyorsanız, bunu görürsünüz.

Benzer şekilde, oyunun birinci şahıs perspektifi, oyunun kokpit okumalarının oyuncuya gerekli tüm bilgileri sunmak için tasarlandığı söyleniyor. Bununla birlikte oyun,oyuncuları yönlendirmeye yardımcı olmak için ekstra ekran öğeleri ekleyecektir, ancak bunlar kokpit içi uçuş deneyimini tam olarak isteyenler için de kapatılabilir olacak.

Frazier, Hikayeye başladığınızda çoğu oyuncunun almasını beklediğimiz standart deneyimi ya da kendinizi uzayda yerelleştirmenize yardımcı olan ve sizi tamamen kokpitteki okumalara güvenen bir grup UI’den kurtulmak için hardcore bir mod istiyorsunuz. bu türden daha yeni olan insanlar için standart oynamalarını beklerdim ve tonlarca uçuş deneyimi olan insanlar için bunu denemek isteyebilirler. ”


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın