Assetto Corsa Competizione Playstation ve Xbox Konsollarına Geldi! - TRESPOR

Assetto Corsa Competizione Playstation ve Xbox Konsollarına Geldi!

 Assetto Corsa Competizione Playstation ve Xbox Konsollarına Geldi!
Okunuyor Assetto Corsa Competizione Playstation ve Xbox Konsollarına Geldi!

Araba yarışı oyunu olan Assetto Corsa Competizione,geçtiğimiz saatlerde Playstation ve Xbox platformlarına geldi.Yaklaşık 2 yıldır PC’de oynanabilen popüler yarış oyunu,Full HD ve 4K seçenekleriyle oyun konsollarına da gelmiş durumda.

Assetto Corsa Competizione

GT World Challenge’ın resmi oyunu olan Assetto Corsa Competizione,yaklaşık 2 yıldır bilgisayar platformunda Steam üzerinden oynanabiliyordu.Yarış tutkunlarının konsola ne zaman gelecek sorusu nihayet bugün cevap bulabildi.

Assetto Corsa Competizione,etkileyici grafik ve görselleri Unreal Engine 4 oyun motoru sayesinde sorunsuz bir şekilde sunabiliyor.Oyun tasarım geliştiricisi Davide Brivio,Corsa Competizione yarış oyununun Xbox One X’de gerçek 4K deneyiminde oynanabileceği notunu düşerken,Playstation 4 Pro konsollarında oyunun 1080 P çözünürlükte sorunsuz çalışacağını duyurdu.İlerleyen günlerde PS5 konsollarına da geleceği tahmin ediliyor.

Assetto Corsa Competizione’da, oyuncular farklı hava koşullarında rekabetçi gece yarışları da düzenleyebilecek. Ferrari ve Lamborghini gibi spor otomobil devlerinin lisanslarını barındıran oyunda GT yarış arabaları da bulunuyor.

PC platformunda 61 TL’lik fiyat ile Steam’de satışta olan oyunu,Playstation Store’da 299 TL,Microsoft Store’da 239 TL fiyatı ile satın alabilirsiniz.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın