Reaver Kaplaması Valorant'a Geri Geliyor!

Reaver Kaplaması Valorant'a Geri Geliyor!

Reaver Kaplaması Valorant’a Geri Geliyor!Reaver kaplamaları beta sürümünden beri Valorant’ta uzun süredir talep ediliyor. Oyuncuların satın alma seçeneği olduktan sonra, geri dönme niyetleri olmadan aniden ortadan kayboldular. Bunun dışında, skin çizgisinin Cadılar Bayramı için zamanında geri döndüğünü ortaya çıkaran bir sızıntı var.

Reaver Kaplaması

Valorant kapalı beta sona erdiğinde, herkes tüm ilerlemesini kaybetti. Bu, oyuncuların tekrar uğraşmak zorunda kaldığı Temsilciler ve görünümleri içeriyordu.

Bununla birlikte, kapalı beta içeriğinin çoğu tam sürümü oluştururken, Reaver dış görünüm çizgisi yapmadı. Operatör, Vandal, Şerif ve Melee için koyu mor ve altın kaplamalar kapalı betada kaldı ve oyuncular mutlu değildi.

Reaver derileri kapalı betadan sonra kayboldu, ancak geri geliyorlar.

O zamandan beri her cilt sürümünün Reaver koleksiyonunun nerede olduğuna dair özel bir şikayet korosu var. Valorant sızıntısı Reaver görünümlerinin Cadılar Bayramı için geri dönebileceğini ortaya çıkardı.

Dataminer ‘ValorLeaks’e göre, Reaver görünüm koleksiyonu ana Valorant dosyalarında “SoulStealerV2” kod adı altında tespit edildi. Ürkütücü sezon için zamanında başlayacaklar ve “yeni ve geliştirilmiş” olacaklar.

Reaver Skin seti, bu bayram Valorant için Halloween Skins olacak. Yeni ve geliştirilmiş olacaklar.

Yeni ve geliştirilmiş görünüm, koleksiyonu desteklemek için daha fazla görünüm anlamına gelebilir ⁠— çoğu Valorant görünüm serisinin beş görünümü varken Reaver’ın yalnızca dört görünümü vardır. Ayrıca yeniden yükleme, çizim ve daha fazlası üzerinde yeni etkiler anlamına da gelebilir.

Aynı zamanda Valorant hesabının 23 Ekim’de bir teaser tweet atmasından sonra geliyor. “Bunu çöz” başlığıyla, görüntü ipucunun altı cümle vardı ⁠ – tümü farklı dillerde “geri dönüyorum” diyor ⁠ – kapsamı genişletilmiş nişangâhın yanında tüm bu gizem Reaver görünümü için.

Cadılar Bayramı’na 10 günden daha kısa bir süre kaldığı göz önüne alındığında, oyuncular muhtemelen Reaver görünümlerinin kısa sürede düşmesini bekleyebilirler. 1.12 Yaması 27 Ekim’de yayınlanacak ve bir tahminde bulunmamamız durumunda güncellemeden sonra gelebilir. Gözlerinizi dört açın, çünkü Reaver geri döndü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu