Riot, Raze Nerf Geleceğini Doğruladı – TRESPOR – Valorant

Raze Nerf

Valorant’ın en tartışmalı ajanı Raze başka bir nerf almaya hazırlanıyor.Valorant’ın  “a projesi “olarak adlandırılan Riot Games CEO’su Nicolo Laurent, birinci şahıs nişancıyı ele geçirmek isteyenlere, ajan yeteneklerinin sadece” taktik fırsatlar yaratacağına ” dair güvence veren bir Tweet gönderdi.”

Raze Nerf Yolda

Laurent,” yeteneklerle öldürmüyorsun ” dedi. “Yetenekler doğru atış yapmak için taktik fırsatlar yaratıyor. Karakterler, yetenekleriyle doğrudan savaşmak yerine, silah oyunlarını artıran yeteneklere sahiptir.”açıklamasında bulundu.

Resmi sürümden yaklaşık iki ay sonra hızlıca ilerleyin ve Raze Valorant metalarını tüm seviyelerde domine ediyor. Neden? çünkü faydası karakterin inanılmaz miktarda hasar vermesine izin veriyor.

Raze Nerf,Valorant 1.05 Yaması İle Mi Gelecek?

Patlama Paketi ve Boya Kabuklarının yanı sıra, patlayıcı Düellocu, haritanın etrafında zaten meşhur olan “delikte ateş” sesli titremesi olduğunda en yetenekli rakiplere korku salıyor.

Cesur Brezilyalı ajanın Showstopper Ultimate, yama 1.04’te biraz daha az erişilebilir hale getirilirken, hasar çıkışı hala en imkansız mermileri takımının lehine geri döndürebilir. Bunu akılda tutarak, cesur karakter tasarım lideri Ryan’ Morello ‘ Scott, doğru dengeye ulaşılana kadar daha fazla ayarlama yapmaya söz verdi.

Patlama paketinin ve Showstopper yeteneklerinin etkisini detaylandıran Morello “ ” bunları taktik oyuna olan bağlılığımızın bir parçası olarak düzelteceğiz.”açıklamasında bulundu.

Morello’nun Tweet’leri, Raze’nin Boombot ve Paint kabuklarının karakterle hedeflerine ulaşmak için nasıl çalıştığına değindi: sonuçta alan kontrolüne yol açabilecek basınç yaratmak.

Kağıt üzerinde, bu tam olarak Düellocuların yapmak için tasarlandığı şeydir. Ancak, Raze gibi bir ajan, söz konusu baskıyı uygularken baş ve omuzların üzerinde oturduğunda bunu görmek olacaktır.

Valorant henüz en büyük meta değişiminden geçmek üzere olabilir. Killjoy, 1.05 Yamasında tanıtılan yepyeni bir rekabet sisteminin yanı sıra Act 2’deki saflarına katılmak için sinyal vermişti. Bu yüzden aynı güncelleme sırasında bir Raze nerf, oyuncuların bir seferde sindirmesi açısından zor olabilir. Kim bilir, belki Riot başka bir yama da nerf üzerinde duracaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu