Fortnite Sezon 5'te Mandalorian Ödüllerini Tamamlama

Fortnite Mandolarian Sezon 5

Epic Games nihayet Fortnite Sezon 5 Mandalorian güncellemesini yayınladı ve Disney’in The Mandalorian’ının en son crossover olacağını ve bununla birlikte Battle Pass zorlukları için tamamlanması gereken bir dizi ödül ile birlikte geldi.

Star Wars hayranlarının zaten bileceği gibi, Bounty Hunters galakside çok çok uzakta var. Fortnite Mandalorian bunun sadece bir örneğidir ve anlatı, dizinin Disney + akış platformunda başlatılmasından bu yana çılgınca popüler olmuştur.

Şimdi yine de, Fortnite oyuncularının aksiyona katılma ve patronları kendileri avlama zamanı. Fiyatlar kafaya verildi ve bu hedefler adanın her tarafına dayanıyor, ancak şu ana kadar sistem hakkında ne biliyoruz? Hadi bir bakalım.

Fortnite Mandalorian

Fortnite Bounties nasıl edinilir: Bounty sistemi açıklandı

Görünüşe göre Fortnite Battle Royale’da topluluğa para kazanma fırsatı verecek gelişmekte olan bir dizi Ödül mücadelesi olacak. Bu, daha sonra oyun içinde çeşitli farklı yükseltmeler için ve hatta diğer avcıları işe almak için harcanabilir.

  1. Fortnite Battle Royale’i yükleyin.
  2. Savaş Bileti menüsüne girin.
  3. Periyodik olarak güncellenen Ödül görevleri ekranına erişin.
  4. Kendinizi belirli bir ödüle atayın ve hedefinizi takip edin.

Avcılar nasıl işe alınır?

Artık yama notları alamıyoruz, ancak Epic Games 2 Aralık’ta bir çeşit değişiklik listesi açıkladı.

Bir blog gönderisine göre şöyle diyor: “Bir avcı olarak adanın karakterlerine istikrarsız yeni gerçekliklerinde yardım etmek senin görevin. Görevlerini ve ödüllerini alın, çevreniz hakkında bilgi alın veya onları müttefikiniz olarak işe alın. Pazarlık yapmak istemiyor musunuz? Onlara bir düello için meydan okuyun ve ödülleri toplayın. “

Yeni nakit çubuğu para birimi

Fortnite Para

Ayrıca sezon için yeni bir para birimi sistemi var ve bunun ötesine bile geçebilir. Esasen, zorlukları tamamlamak ve farklı ödüller almak için oyuncular kendileri para biriktirebilecekler. Bir nevi ücretler olacak.

Epic Games resmi bir açıklamasında şunları söyledi: “Yeni karakterler yalnızca bir ödeme şeklini kabul ediyor: barlar! Görevleri ve ödülleri tamamlayarak, oyuncuları ortadan kaldırarak veya adanın etrafındaki gizli zulaları bularak barlar kazanın. Kazandığınız külçeleri yeni egzotik silahlar, yükseltmeler, istihbarat, hizmetler ve daha fazlası için harcayın. “

Fortnite Mandalorian Bounty zorlukları

Muhtemelen kısa süre içinde yayınlanacak olan Ödül mücadelelerinin bir listesi olacak, bu nedenle bu makaleyi duyurulduğunda güncel tutacağız.

Başa dön tuşu