GTA 5 Tepki Sorunu Çözümü Resimli Anlatım

GTA 5 Tepki Sorunu Çözümü

GTA 5 Tepki Sorunu oyunun simgesine tıkladığınızda hiç birşey olmaması ve oyunun açılmaması sorunu yapmaktadır. Bu sorunun çözümü bazı yöntemlerle çözülmektedir. Konumuzda bu tür problemleri sırasıyla birlikte verilmiştir.

GTA 5 Tepki Sorunu Çözümü

İlk öncelikle anlatımımız Steam üzerinden olacaktır. Steam de GTA 5 oyunun üzerine gelerek Sağ Tıklayın ve Özellikler yerine tıklayın.

GTA 5 Tepki Sorunu Çözümü

Gelen bölümde Yerel Dosyalar bölümüne girin. Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula Diyin. Bu işlem oyun dosyalarını tekrardan tarayacak problem var ise yeniden indirme işlemi sağlayacak. Bu şekilde tekrardan oyunu açmayı deneyin. Olmazsa diğer adımlar deneyin.

 

GTA 5 Tepki Sorunu Çözümü 2

GTA 5 Rockstar Social Club ile bağlantı kurmaktadır. Masaüstünde olan simgeye sağ tıklayıp Özellikler diyin. Eğer yok ise yüklü olduğu dosyada bulunacaktır. Buradan da uygulamaya ulaşabilirsiniz.

GTA 5 Tepki Sorunu Çözümü 3

Buradan Kısayol sekmesine tıklayın. Gelişmiş yerine tıklayın ve yönetici olarak çalıştır tikini işaretleyin. Bu şekilde tekrardan oyunu açmayı deneyin. Tekrardan olmazsa diğer adıma geçiş yapın.

 

GTA 5 Tepki Sorunu Çözümü 5

Oyunun belgeler yerinde Rockstar Games adında kayıtları bulunmaktadır. Burada olan yerde bütün dosyaları silin. Kayıtlı oyununuz var ise bunlar gidecektir. Bu tür kayıt dosyaları için yedeklemeyi unutmayın. Bu şekilde tekrardan deneyin. Eğer açmazsa bilgisayarınızı yeniden başlatıp deneyin.

GTA 5 Tepki Sorunu Çözümü 4

Konumuzda GTA 5 tepki sorunu çözümü için detaylı çözümleri gösterdik. Sitemizde oyunlar için bu tür oyun çözümleri, oyun yamaları bulunmaktadır. Herhangi oyun ilgili oyunda sorununuz var ise yorumlara yazarak belirtebilirsiniz. Size yardımcı olmak için gerekli araştırmaları yapıp sitemize koyacağız. Trespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu