Valorant Yeni Rütbe Sistemi Sızdırıldı!

Valorant Yeni Rütbe Sistemi Sızdırıldı. Valorant’ın ikinci eyleminin başlangıcında daha karmaşık bir sıralama sistemi uygulanacak ve yeni sızıntılar nasıl çalışacağını ortaya koydu.

Valorant Yeni Rütbe Sistemi

Valorant’ın rekabetçi sisteminin piyasaya sürülmesinden bu yana, hevesli oyuncular daha katmanlı bir sistem için hevesliydi. Demirden Ölümsüzlüğe kadar, her bölgedeki en seçkin oyuncular için Radiant ile birlikte her rütbede üç katman bulunuyor. Yeni sızıntılara göre, yakında daha fazla katman eklenebilir.

Riot Games’in geliştiricileri, değişikliklerin Valorant‘ın dereceli maçlarına  giden yolda olduğunu zaten doğruladı. Gizemli bir simge 20 Temmuz’da sızıntılardan geçerken, tüm yeni rütbeler rekabetçi revizyonun odak noktası olacak.

Önde gelen veri madencisi ‘ ValorLeaks’e göre, her bir sıraya daha fazla katman eklenebilir.Ignition Yasası 1’in 2 Ağustos civarında sona ermesi bekleniyor . Bir sonraki büyük güncelleme de, sızdırılan sıralama sisteminin nasıl çalışabileceğine dair erken bir özet paylaşıldı.

Valorant Yeni Rütbe Sistemi

Veri Madencisi ValorLeaks;

Görebildiğim kadarıyla, bu yeni Yasa ile oyuna giren yeni bir Sıralama sistemi olacak gibi görünüyor. Rütbe Yukarı veya Aşağı gidebilir ve Seviye 1 ila 5 arasında olabilir.Dürüst olmak gerekirse, ben gerçekten burada ne olduğunu anlamıyorum çünkü bu gönderme tartışıyordu. Dosyaların içindeki tek şey, Maç Geçmişiniz için Okların gösterildiğini gösterir. Aksi takdirde Act Patch’in yayınlanması ve Patch Notes için 2 hafta beklemek zorunda kalacağız.

Bu, her kümedeki en iyi oyuncuların oyunun en yüksek rütbesine ulaştıklarında daha çok puan almak için mücadele edeceği anlamına gelebilir. Kazançlar ve kayıplar yakında Radiant sıralamasındaki tüm yeni yerleşimlere en iyi sonucu verebilir.

[reklam][/reklam]

Her rütbenin, Kademe 1’den Kademe 5’e kadar kendine özgü bir sınırı var gibi görünüyor. Başlangıç ​​kademesi temel bir üçgendir, beşinci ise çok daha detaylı bir tasarım. Bunlar, muhtemelen rekabetçi oynatma listesindeki ilerlemenizle ilgili sıralamanızın rengiyle eşleşir.

Her maçtan sonra aynı eski ilerleme oklarını almak yerine, sıralamanıza bağlı olarak benzersiz oklar ayarlanmıştır. Altın rütbesinde oyuncular için altın oklar, Ölümsüz için kırmızı, vb.

Bir rütbe sıfırlaması da bu sızıntılara dayanarak 2. Yasaya doğru gidiyor gibi görünüyor. Yeni biçim bir Yasa Sıralaması olarak etiketlenmiştir. Bu, sıralamaların birden fazla eylemden geçmeyeceğini ve bunun yerine her büyük güncellemeyle sıfırlanacağını gösteriyor.

Bununla birlikte, Riot’un resmi onayı olmadan, kesin bir şey söylemek mümkün değil. Resmi bir açıklama yapılana kadar,işler her zaman değişebilir.

Valorant ile en son güncelleme haberlerini Buradan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu