Steam İndirim Tarihleri 2020, Steam Yaz İndirimleri Ne Zaman?

Korona virüs kapsamında evlerimizde kaldığımız günlerde iyice oyunlara abanmış durumdayız. Peki bu kadar oyun oynarken, oyunlar bittikçe ya da oyunlardan sıkıldıkça yeni oyun arayışlarına giriyoruz. Sonra Steam’de alınacak yeni oyunlar araştırıyoruz. Ama Steam İndirim Tarihleri ne zaman? Meşhur Steam indirimlerine ne zaman başlayacak? Yaz da geliyor, Steam yaz indirimleri ne zaman?

Diye kendimize soruyoruz. Her sene yaza doğru gelen ve tüm oyunseverleri memnun eden Steam yaz indirimleri, böyle bir dönemdeyken oyun almak isteyen takipçilerin aklında sorulara neden oluyor. Her hafta Steam üzerinde belli oyunlar indirime girerken, toplu şekilde olacak olan Steam yaz indirimleri ne zaman?

İlginizi Çekebilir: CS:GO Anlık Oyuncu Rekorunu Kırdı!

En yakın Steam İndirimi ne zaman?

Steam’ın şu anda bizi bekleyen en yakın indirimi Bahar Mevsimi olarak adlandırdığımız Bahar İndirimleri. Bahar indirimleri her sene Mayıs ayının son haftasında başlamakta ve yaklaşık 7 gün sürmektedir. Bu seneki Bahar indirimleri 24 Mayıs Pazar günü saat 20.00’de başlayacak. Hatta SteamDB Bahar mevsimi indirimleri için sitesinde bir sayaç bile başlattı. Hangi tarihte biteceği bilinmeyen bu indirimlerin 5 gün süreceği tahmin ediliyor.

Steam İndirim Sayacı

Peki bahar indirimlerini geçtik. Ondan sonra gelecek Steam Yaz İndirimleri ne zaman olacak?

2020 Steam yaz indirimleri

Steam özellikle yaz ve kış mevsimi indirimlerine önem veriyor. Oyuncular da bu doğrultuda en fazla Steam yaz ve kış indirimlerini merakla bekliyor, takip ediyor. Her sene belirli dönemlerde gerçekleşen Bahar ve Sonbahar indirimleri ortalama 7 gün sürerken Yaz ve Kış indirimleri 10-14 gün sürüyor. Peki bu sene her sene olduğu gibi merakla beklediğimiz yaz indirimleri ne zaman başlayacak? Bu zamana kadar gerçekleşen tüm yaz indirimleri Haziran ayının son haftasında gerçekleşmişti. Tahminen yaz indirimleri Haziran’ın son haftasında bizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu