Call Of Duty Mobile Dünya Şampiyonası Yakında Başlıyor!

Call Of Duty Mobile Dünya Şampiyonasına Giriyor

Call Of Duty Mobile Dünya Şampiyonası yakın zamanda başlayacak. Activision yapımcılığını üstlendiği oyunda Sony tarafından desteklenecek global çapta turnuva yerini alacak. Oyunda dereceli mod üzerinden ilerlenerek turnuva yapılacak. Oyun içi ödüller oldukça bol tutulduğu oyunda toplamda 2 milyon dolardan fazla ödül havuzu içerisinde yapılıyor. Bu ödül havuzunda iyi olanlar pay alarak devam edecek. Ödül havuzundaki miktar oldukça herkesi heyecanlandırmaya devam ediyor.

Call Of Duty Mobile E-spor

Turnuvaya sayılı günler kala E-spor’un önemi günden güne artış göstermeye başlıyor. Bununla ilgili olarak Activision Mobil Başkan yardımcısı olan Matt Levis turnuvayla ilgili açıklamalarda bulundu. Açıklamalarda yer alan sözleri olarak;

“Oyuncular Call of Duty: Mobile’da harika vakit geçirirken, oyunun dünya çapındaki yükselişinden çok memnunuz. Geçen yıl düzenlenen turnuvaya olan ilgiden ötürü bu yılki toplam ödül havuzunu daha da büyüttük ve ödüller için hak kazanabilecek takımların sayısını artırdık. Böylece oyuncular, en iyisi olmak için gereken yeteneklere sahip olduklarını kanıtlamak için daha fazla motivasyona sahip olacak.”

2021 Dünya Şampiyonluğu için katılacak takımlar için güzel haberlerde devam ediyor. Dünyanın her yerinden katılan oyuncular bölgesel olarak elemeler yaşanacak. En iyi takım kademe kademe giderek turnuva içerisine katılacak. Bu dönem içerisinde oyunun akıllı telefonu olarak Xperia 1 III olarak sunum yapacak. Oyuncular 120 FPS akıcı deneyimi de tatmış durumda olacak.

Mevcut oyuncular turnuvayı Call Of Duty Mobile Espor sitesinden takip ederek heyecan dolu deneyimi takip edebilecekler. Şimdiden oyuncular bu döneme hazırlanır hale geldi. Son zamanlarda Call Of Duty oyununa yönelme oldukça fazlalaştı. Ancak gelen oyuncu şikayetleri de bir yandan fazlalaşmaya başladı. Oyun içerisinde hile bulunması ve yüksek miktarda ban oranı gelmeye başladı.

Oyuncular hesapları kapansa dahi hile kullanmaya devam ediyor. Bununla ilgili olarak gelen güncellemelerle ilgili bilgiler de devam edecektir. Oyun takımları alınan ödül havuzundan ne tür miktar alacak merakla edilen konular içerisinde yer alıyor. Ayrıca Türkiye’den E-spor takımı olarak yer alacak mı turnuvanın ileri zamanlarında net bir şekilde göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu