PUBG 8.1 Güncellemesi İle Birlikte Gelen Yenilikler

PUBG 8.1 Güncellemesi ile birlikte oyunda birçok yenilik ve düzenlemelere gidildi.Yapılan güncellemeler oyunda daha iyi performans ve dengeli bir oyun oynanması açısından oldukça önemli.8.sezonun gelmesiyle yepyeni SANHOK haritası bizlerle olacak.

PUBG 8.1 Güncellemesi

8.1 güncellemesinin sunduğu en büyük yenilik Sanhok adası üzerinde olmuş.Daha dengeli bir oynanış ve daha iyi bir performans için;Bootcomp,Quarry ve Mongnai gibi yerlerde tasarımsal değişiklikler bizlerle olacak.

Sanhok adasında birçok yer isimleri de değişmiş durumda.Bunlar;

  • Mongnai ( Yeni Adı : Airfield )
  • Docks ( Yeni Adı : Getaway )

Şimdi gelin tasarımsal yeniliklere göz atalım.

Sanhok 8.Sezon Yenilikleri

Bootcamp

8.sezon ile birlikte Bootcamp tamamen yenilenmiş bir şekilde oyuncuların karşısına çıkacak.Uzun menzilli çatışmalar ve yakın temaslar için iyileştirmelere gidildi.Ayrıca bölgeye yeraltı alanı da eklenmiş durumda.

Quarry

Quarry bölgesi oyuncular tarafından çok seviliyordu ancak bölge de dengesizlik söz konusuydu.Yapılan yenilikte taş bloklar artık yüksekteki rakiplere karşı daha iyi korunmamızı sağlayacak.Ayrıca geçişler için tehlikeli halat köprüler de eklenmiş.

Airfield (Eski Adı :Mongnai)

Eskiden çiftlik alanı olan Mongnai,artık havaalanı olarak karşımıza çıkacak. PUBG ekimi Mongnai bölgesinde beklediği ilgiyi görememişti.Yapılan yenilikte oyuncuların dikkatini çekmek için planör de eklemiş.Ayrıca bu bölge,Sanhok ta uçak bulabileceğimiz ter yer!

Getaway (Eski Adı: Docks)

Docks bölgesi eğlenceli olsa da,özellikle ganimet açısından eksik kalıyordu.Bu durumu düzeltmek için bölge de baştan aşağı değişikliğe gidildi.Bölgenin yeni adı Getaway ve turistlerin para harcaması için tasarlandı.Havuz partileri,barlar ve eğlence mekanlarıyla birlikte artık Sanhok adasının en popüler yeri Getaway olacak gibi gözüküyor.

Ruins

Artık Ruins bölgesi ganimet dolu ancak bu ganimetleri bulmak eskisi kadar kolay değil.Yenilenen bölge de labirentler ve ölümcül iniş çıkış bölgeleri bir hayli fazla.

  • Maç başladığında harita da 4 kamyon belirir.
  • Kamyonlar,harita da farklı bölgelerde rastgele olarak belirir.
  • Kamyon imha edilirse,harita da tekrar yeni bir kamyon belirir.
  • 1 maçta toplam 8 adet kamyon bulunabilir.

8.1 Güncellemesi İle Gelen Diğer Yenilikler

Silah kozmetiğini kazanmak için Sanhok ile ilgili 4 görev tamamlanması gerekiyor.

Oyuncular hayatta kaldıkları süreye göre ekstra XP kazanacak.Bu normal ve dereceli maç içinde geçerli olacak.

Oyuncu bir oyunda maximum 600 XP ve toplam bir günde 7200 XP kazanabilecek.

Benzin bidonu iyileştirmesi yapıldı.

Sezon 7 ödülleri,8.sezonun başlamasından kısa bir süre sonra oyunculara dağıtılacak.

 

Bu yazı da  PUBG 8.1 Güncellemesi İle Birlikte Gelen Yenilikler den bahsettik.Dilerseniz tüm yeniliklere Buradan ulaşabilirsiniz.PUBG En Çok Kullanılan Terimler konumuza da göz atmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu