DiRT 5, PS5 Sürümü'ne Ücretsiz Yükseltilecek! - TRESPOR

DiRT 5, PS5 Sürümü’ne Ücretsiz Yükseltilecek!

 DiRT 5, PS5 Sürümü’ne Ücretsiz Yükseltilecek!
Okunuyor DiRT 5, PS5 Sürümü’ne Ücretsiz Yükseltilecek!

Codemasters, DiRT 5 oyununun PS5 sürümünü tüm PS4 sahiplerine ücretsiz yükseltme sunacağını duyurdu.

Playstation 4’de Dirt 5 Sahibi olan kişilere PS5’de Ücretsiz Sunulacak

Sony, PS4 ve PS5 arasındaki geçişi nasıl kolaylaştırmayı planladığından bahsetmiyor olabilir, ancak en azından gelecek sürümler hakkında bazı bilgiler paylaşıldı. Publisher Deep Silver bugün PS4’te DiRT 5’i alan herkesin kullanıma sunulduğunda PS5 sürümüne ücretsiz yükseltme alacağını doğruladı.

Teklif dijital oyuna sahip olan kişileri kaplıyor, ancak yine de yeni nesil konsolunuzdan önce dijital oyunu almak için büyük bir teşvik. Bu durum, Xbox One kullanıcılarının alacağına benzer şekilde, bu nedenle farklı sürümler arasında eşitliği görmek harika haber!

DiRT 5’in neyi içereceğine gelince , fanların istediği DiRT 3’ün devamı gibi görünüyor . DiRT 4 kendi başına sağlam bir yarış oyunuydu, ancak genel olarak daha düz bir oyun için kesinlikle ralli yarışına geçiş yapıldı. Seleflerinin vahşi ve tuhaf modları çok özlendi ve Codemasters’in bu devam filmi için Gymkhana gibi şeylere geri döndüğünü açıkladı.

Codemasters geliştirme direktörü Robert Karp, “Fragman oyunculara DiRT 5 dünyasına ve onları bekleyen içerik ve özelliklerin genişliğine dair bir fikir veriyor . DiRT serisi,her köşede korkusuz yarış,zorlu arazi, aşırı hava ve heyecandan daha fazlasını sunuyor.

Bu yeni özellik , şu anda 2021’in başlarında piyasaya sürülmesi planlanan DiRT 5’in Stadia sürümü ile ilgili bir şey olabilir . Codemasters’ın pist tabanlı serisinin yeniden başlatılması olan GRID , bir kerede bir ton arabayı piste koyan özel bir 40 oyuncu moduna sahipti . DiRT’de benzer bir şeyin olması heyecan verici olurdu.

Şimdilik, DiRT 5’in PC, PS4 ve Xbox One’da 9 Ekim 2020’de piyasaya sürüldüğünü biliyoruz . PS5 ve Xbox Series X’in Kasım ayında potansiyel olarak piyasaya sürülmesiyle, bu ücretsiz yükseltmeyi almak için sadece kısa bir zaman olabilir. Her iki durumda da, erken satın alma durumunda karlı olacaktır.

 

Kaynak:https://www.thegamer.com/dirt-5-ps4-free-upgrade/

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın