Star Wars Jedi Fallen Order Playstation 5 Ve XBOX Series İçin Geliyor!

 Star Wars Jedi Fallen Order Playstation 5 Ve XBOX Series İçin Geliyor!
Okunuyor Star Wars Jedi Fallen Order Playstation 5 Ve XBOX Series İçin Geliyor!

Electronic Arts yayıncılığını üstlendiği oyun olan Star Wars Jedi: Fallen Order yeni haber duyurusuyla birlikte Xbox Series ve Playstation5 konsollarına çıkış yapacağını duyurdu. Yeni nesil konsol oyunları yaz dönemine girilmesiyle yaklaşılmasıyla birlikte oyuncuların beklediği haberlerde gelmeye başladı. Oyunun çıkış yapmasıyla birlikte güncelleme yapılacağını da duyurdu.

Playstation 4 ve XBOX Series X İçin Güzel Haber Geldi!

Star Wars Jedi Fallen Order Playstation4 veya XBOX Series X üzerinden satın alma işlemi yaptıysanız her iki konsol da ücretsiz yükseltme alabileceksiniz. Bu sayede iki kez para vermek zorunda kalmayacaksınız. Bu tür ince düşünceden dolayı yeni nesil konsola da sahip olan kullanıcılar yeni grafiklerle oyuna tekrardan başlayacaktır. Oyunun çıkış tarihi olarak 2019 olmasıyla birlikte yeni nesil konsollara yönelim daha da artış gösteriyor. Çıkış tarihi olarak bir şey paylaşılmasa da 2021 yılı içerisinde oyunun çıkışını görebiliriz.

Star Wars Jedi Fallen Order İnceleme

Oyunun serisi olarak Jedi Fallen Order çıkmadan önce son oyun ağır eleştiri bombardımanına tutuldu. Her sene Star Wars oyunu çıkmasıyla birlikte üzerine pek fazla yenilik eklenmeden seri para kazanmaya yönelik hareket olmuştu. Bu durumdan oldukça rahatsız olan Electronic Arts oyun için kolları sıvayarak uzun geliştirme sürecine girdi. Bu sonuçların etkisini de büyük oranda gördü.

Oyunun aksiyon ve yakın dövüş tarafı olmasıyla birlikte oldukça herkesi kendine çekti. Oyunun ortalama puanı olarak 79 puan gibi almasıyla birlikte oyunculardan büyük olumlu yorumlarda yer alıyor. Multiplayer tarafında iyileştirmeler yapılmasıyla birlikte oyunun en büyük etkisi oldu. Hikayeye göre giden oyunda oldukça çeşitli dinamik yapılarında bulunması yer oldu.

Yakın dövüş tarafında vuruş hissi iyi olması görüntü düzeyinde oldukça ilgi çekici yapısıyla birlikte artı yönleri oldukça fazla olan yapım olarak yerini alıyor. Yeni nesil konsollarda çıkmasıyla birlikte grafik konusunda ne tür ilerleme olacak çıkışında göreceğiz. Konsolların donanım yapısıyla tam fazla etkili oyun görülmese de ilerleyen zamanlarda bunu net bir şekilde görebilme şansına erişeceğiz. İlerleyen zamanlarda net bilgiler daha ulaşacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın