Resident Evil Village Oynanış Videosu Yayınlandı!

Resident Evil Village Oynanış Videosu

Resident Evil çıkış merakla beklenirken yeni haberlerine devam ediyor. Gelen bilgilere göre hem oyun için hem de seriyi animasyon izleyicilerine taşımaya başladı. Animasyon filmi Netflix’de yayınlanmaya başlanacak. Diğer yandan oyunun yeni oynanış fragmanı yayınlandı. Fragman önemli detaylara yer verilmiş durumda.

Residen Evil Village Oynanış Videosu

Resident Evil Village yaptığı fragmanla birlikte ilk defa oyun içi yerlere bu videoda görüyoruz. Dikkat çeken özellikler ise yeni karakterleri de görmüş olduk. Oynanış içerisinde animasyonların ve gerçekçiliğe ayrı önem verilmiş durumda. Kasaba geçen aksiyon dolu dakikalar yanında korku anları yaşayacağız gibi gözüküyor.

Residen Evil Village Çıkış Tarihi

Resident Evil Village çıkış tarihi olarak 7 Mayıs olarak belirlendi. Oyun çıkış platformları olarak PC, Xbox Seriex X-S, PS4, PS5  ve Xbox One için çıkışlarını gerçekleştirecek. Oyunun hikayesi de merak edilen kısımlar oldu. İnternet üzerinde bilgiler dolaşıyordu. Toplanan bilgilere göre Resident Evil 7 devamı olarak yer alan yapımda birkaç sonrasını yonuyoruz. Bu süre zarfında Ethan ve Mia karakterlerinin çocuklarının kaçırılması yer alıyor. Kaçırılan çocuklarının peşine gitmek adına kasabya giden Ethan’in maceralarını gösteriyor. Çocuklarının kaçırılmasını sağlayan önceki serilerde yönettiğimiz Chris Redfield olması da en dikkat çekici alan olarak gösteriliyor. Ayrıca Ethan eşinin öldüren Chris ilgili durumun ne olacağı merak ediliyor.

Resident Evil Village Demo Ne Zaman?

Oyunun demo oynanış izni verilecek. Bu durum 17 Nisan ve 27 Nisan’da iki farkı demo sunuma gösterilecek. Demo ilk gösterimleri PS4 ve PS4 ön yüklemeler açılmış olacak. Sınırlı süre içerisinde olacak demo 24 saat boyunca açık olarak kalacak. Bu yönden iyi çıkış yapacak gözüküyor. Son zamanlarda kendini iyi gösteren oyun remake oyunlarıyla birlikte oldukça kendini sevdirmişti.

Ancak tekrara düşen oyunlarında oyunculardan şikayet almıştı. Bu durumu toparlamak adına Resident Evil 8 uygun bir şekilde hareket ediyor. Hem hikaye hem de oynanış mekaniği tarafından korkuyu ve aksiyonu iç içe taşıyacak gibi gözüküyor. Çıktığı zaman yaşanacak satış rakamları kendini gösterecek. Oyuncular şimdiden merakla beklemede kalmaya başladı. Gelişen haberlerde sitemizde yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu