Ninja Twitch’e Geri Dönüyor!

 Ninja Twitch’e Geri Dönüyor!
Okunuyor Ninja Twitch’e Geri Dönüyor!

Ninja Twitch’e Geri Dönüyor!Mixer ile aylar süren anlaşmasından sonra, dünyanın en büyük yayıncısı ününü kazandığı web sitesine özel dönüşünü yapıyor.

Ninja Tekrar Twitch’e Döndü

Tyler ‘Ninja‘ Blevins, Twitch’ten ayrılması ve yalnızca Mixer’de yayın yapması için milyonlarca para aldı. Aylar sonra, Mixer kapandı ve Ninja içeriği için bir yuva arayışı içine girmişti.Her zaman popüler olan yayıncı ve küresel oyun elçisi, bir gün YouTube’da, diğer gün Twitch yayını yaparak henüz hangi platformda yayın yapacağını belirlememişti.

Fakat Ninja Twitter üzerinden hayranlarına Twitch’e geri döndüğünü açıkladı.”Mavi saçlı çocuk geri dönüyor!” Ninja, bir yıldan biraz daha kısa bir süre boyunca Mixer’da yayın yaptı, Ağustos 2019’da imza attı ve site kapanınca bir süre herhangi bir yayın platformu ile anlaşma imzalamadı.

Bugün yaptığı paylaşım ile Twitch’e geri döndüğünü açıkladı.

Temmuz ayında, ilk canlı yayınını hazırlıksız bir şekilde YouTube üzerinde açmıştı . Ağustos ayında sürpriz bir Twitch yayınını test etti .Her 2 platformda da habersiz bir şekilde yayın açmasına rağmen binlerce izleyiciyi toplaması,onun dünyanın en büyük yayıncılarından biri olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Ninja,Twitch’te 15 milyon takipçi sayısı ile en çok takip edilen yayıncı listesinin 1.sırasında yer alıyor.Uzun bir süre ara vermesine rağmen onun rekorunu kırabilen olmadı.Listenin 2.sırasında Tfue yer alırken,3.sırada Shroud yer aldı.

  • Ninja: 15,011,267
  • Tfue:9,047,999
  • Shroud:8,210,197
Ninja Twitch'e Geri Dönüyor

En çok takip edilen ilk üç Twitch kanalı.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın