Fall Guys Bir Milyon Retweet Alırsa Sarı Takım Silinecek!

Fall Guys Bir Milyon Retweet Alırsa Sarı Takım Silinecek!

Dünyanın dört bir yanındaki en iyi oyun bilimcileri, sarı takımın galip gelmesinin imkansız olduğu konusunda hemfikir.

Fall Guys’ın yapımcısı Alex Sudowhaley, sarı takımı silme yeteneğini gösteren şaka yollu bir ekran görüntüsü aldı ve eğer ekran görüntüsü bir milyon retweet alırsa, bir takımın dünyanın en sevdiği boks torbasının silineceğini yazdı. Tweet şaka olarak başlasa da, Fall Guys geliştiricileri şimdi gerçekten bu dönüm noktasına ulaşırsa onu gerçekten silmeyi düşünüyor.

Dünyanın dört bir yanındaki en iyi oyun bilimcileri, Fall Guys oyununda sarı takımın galip gelmesinin imkansız olduğu konusunda hemfikir. Bu gerçeğin arkasındaki mantık belirsiz olsa da, kanıtlar inkar edilemez. Bu nedenle, tüm oyuncular sarı takıma karşı silahlandı ve Mediatonic’teki geliştiriciler bunu fark etti. Her şey 18 Ağustos sabahının erken saatlerinde bir tweet ile başladı , yapımcı Alex Sudowhaley şaka yollu bir şekilde, ekran görüntüsü bir milyon retweet alırsa, lanetli sarı takımın tek bir tıklama ile yok edileceğini söyledi.

Kendi tweet’lerini kendileri de retweetledikleri için, geliştiricilerin bile sarı takımı yeterince güçsüz oldukça açık. Mediatonic’in sarı takıma botu vermeye hazır ve istekli olduğu daha da netleşti, sadece altı saat sonra tweet’e şaka olarak başlarken sözlerini yerine getirmekten başka çareleri olmayacağını yazdılar.

Sarı takımın akıbeti şuanda silinecek gibi gözükmüyor.12 saatte 150 binden fazla retweet alsa da 1 milyon bir hayli zor.

 

Fall Guys Sistem Gereksinimleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu