The Witcher 2 FPS Sorunu Giderme

The Witcher 2 FPS Sorunu Giderme

The Witcher 2 FPS Sorunu bazı bilgisayarlarda meydana gelmektedir. FPS sorunu anlık olarak kasmalara ve oyundaki sahnelerde oynanamaz haline getirebiliyor. Bu yüzden çileli bir hal gelebiliyor. Konumuzda The Witcher 2’yi için basit ayarla FPS yükselişi yapabilirsiniz.

The Witcher 2 FPS Sorunu Giderme

İlk öncelikle oyunu açtığınızda başlatma istemcisi açıldığında burada “Görüntü Ve Dil” ayarına tıklayın.

The Witcher 2 FPS Sorunu Giderme 2

Resimde gördüğünüz ayarları yaparak oyunun bazı ayarlarını küçültmüş oluyorsunuz. Bu sayede oyunun FPS sorunu kalkmış oluyor. Ekran çözünürlüğünü monitörünüze göre ayarlayın. Ekran kartınız düşük ise bu ayarı daha düşürebilirsiniz. Ekran kartınızın güncel olmasına özen gösterin. Ekran kartınızın markasına göre özel programları bulunmaktadır. Bu programın optimizasyon ayarlarına girerek buradan oyuna özel ayarların yapılmasına sağlayabilirsiniz.

The Witcher 2 FPS Sorunu Giderme 1

 

 

The Witcher 2 Konusu

The Witcher 2, birinci oyunundan sonra çıkardığı oyunla ile baya değişikliğe gitti. CD Projekt Red grafik ve oynanış değişiklikleri oldukça ilgi çekici. Oyunun Türkçe yamasının olmasıyla birlikte oyuncular daha iyi oynayabiliyor. Riviali Geralt’ın maceraları farklı bir hal alıyor. Ayrıca birinci oyundaki seçimleriniz kayıt dosyası duruyorsa ikinci oyun içinde aktarma yapabiliyorsunuz. Bu tür özelliklerin olması oyuncular için ilgi çekici alan olmasına neden oluyor.

Konumuzda The Witcher 2 oyununa ait FPS ayarlarına ait çözümünü anlattık. Sitemizde bu tür duruma ait oyun haberleri, oyun yamaları ve rehberleri mevcuttur. Sitemizde takip kalarak ve konulara yorum atarak gelişmemizi sağlayabilirsiniz. TRespor iyi oyunlar diler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu