Shroud Twitch Dönüş Tarihini Duyurdu ve Yeni Logoyu Açıkladı

Shroud, Twitch Dönüş Tarihini Duyurdu ve Yeni Logoyu Açıkladı

Shroud Twitch Dönüş Tarihini Duyurdu ve Yeni Logoyu Açıkladı.Yayın yıldızı Michael ‘Shroud’ Grzesiek, Microsoft’un Mixer’ı kapatmasının ardından Facebook Gaming ile birleşmek için Twitch’e geri döndüğünü ve yeni markasını ve logosunu açıkladığını duyurdu.

22 Haziran’da Microsoft, Mixer’ı kapattıklarına dair beklenmedik bir duyuru yaptı. Büyük teknoloji şirketi, daha önce 2019’da Tyler ‘Ninja’ Blevins ve Shroud gibi Twitch yıldızlarıyla büyük münhasırlık anlaşmaları imzalayarak yayın hizmetini güçlendirmeye çalışmıştı.

Kararın ardından shroud, Twitch’te bir kez daha yayın yapmayı planladığını açıkladı. Profesyonel oyuncu, birinci şahıs nişancı türünde yaptığı yayınlar ile elde ettiği büyük kitle tarafından memnuniyetle karşılanacak ve becerileri ona uzun zamandır “insan aimbot” lakabını kazanacaktır.

Shroud Twitch’e geri dönüyor

Microsoft, Facebook Gaming ile akış için bir araya geldiklerini duyurduktan kısa bir süre sonra, şirketin Shroud sözleşmesini satın aldığını ve onu ücretsiz bir aracı yaptığını ortaya çıkarmıştı.

Popüler FPS oyuncusu,büyük haberi 11 Ağustos’ta Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile duyurdu.Paylaşımında “Evime Dönüyorum”oldu.Ayrıca Twitch.tv’de “Evine hoşgeldin.”başlığıyla kendi hesabından paylaştı.

Paylaşım,sadece büyük haberi açığa çıkarmakla kalmıyor, aynı zamanda Shroud‘un yeni logosunu ve markasını da ortaya çıkarıyor.

Shroud, Twitch duyurusuyla birlikte yeni bir logo yayınladı.

Shroud Twitch’te Ne Zaman Yayın Açacak?

Duyurudan kısa bir süre sonra Shroud Twitch Dönüş yayınını 12 Ağustos Çarşamba günü Türkiye saati ile 21:00’da tekrar başlatacağını açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu