Cyberpunk 2077 OnePlus İş Birliğini Duyurdu

 Cyberpunk 2077 OnePlus İş Birliğini Duyurdu
Okunuyor Cyberpunk 2077 OnePlus İş Birliğini Duyurdu

Cyberpunk 2077 OnePlus İş Birliğini Duyurdu.CDPR ve OnePlus, Çin’deki hayranlara oyunun merakla beklenen lansmanından önce bir Cyberpunk 2077 akıllı telefon getirmek için birlikte çalıştı.

Cyberpunk 2077 OnePlus

Cyberpunk 2077 ,  2020’nin muhtemelen en heyecanlı (ve gecikmeli) oyununun lansmanı için hazır olan temalı öğeler arasında koku giderici hediye setleri ve diğer donanımlarla bol miktarda ürün için planlar başlattı.

Başlık gelecek ay yayınlanacak ve geliştiricilerin başka bir gecikmenin ne olacağına dair bir çatırtı seçtikleri  bildirildiği için bu sefer durum gerçekten böyle olacak gibi görünüyor . Geri sayımın ortasında Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, oyunun kendi akıllı telefonuna sahip olacağını açıkladı.

OnePlus, bu Perşembe günü yeni OnePlus 8T cihazını tanıtmak için bir etkinliğe ev sahipliği yaptı ve ayrıca CD Projekt Red ile bir işbirliğini ortaya çıkardı. Stüdyonun baş PR yöneticisi Radek Grabowski, o zamandan beri daha fazla fikir verdi.

“Cyberpunk 2077 x OnePlus işbirliği, bugün erken saatlerde OnePlus 8T etkinliğinde ortaya çıktı,” ardından tweet attı  . “Akıllı telefonun sınırlı bir CP2077 sürümü yakında sunulacak. Çin’e özel bu ortaklık hakkında daha fazla ayrıntı Kasım ayı başlarında açıklanacak.”

Çinli üreticiler ayrıca Çin sosyal medya platformu Weibo’ya kısa bir teaser videosu yayınladılar , burada CCTV görüntüleri cihazın çaldığını göstererek bize ekranın neye benzediğine bir göz attı. Çekimi hemen aşağıda görebilirsiniz:

Cep telefonunun standart versiyonu önümüzdeki hafta ABD ve İngiltere’ye gelecek ancak Cyberpunk 2077 versiyonu 4 Kasım’a kadar ön siparişe sunulmayacak. Ne yazık ki bu sınırlı bir sürüm ve Çin’e özel olacak.

Cyberpunk 2077, 19 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia ve PC için piyasaya sürülecek. Oyun ayrıca yaklaşan PS5, Xbox Series X ve Series S için de sunulacak.

Bu arada hayranlar Cloudpunk’ın keyfini  çıkarabilir . Açık dünya ortamında yer alan başlık, Cloudpunk teslimat hizmeti için kurye olarak çalışan dikey Nivalis şehrinde oyunculara Raina’nın kontrolünü sunuyor.

Oyun Nisan ayında PC için piyasaya sürüldü, ancak konsollar bu hafta aldı ve Nintendo Switch ön siparişleri geçen hafta kullanıma sunuldu.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın