Xbox Series X Etkinliği Tarih ve Saati Belli Oldu!

Xbox Series X Etkinliği

23 Temmuz (bu akşam) saat 19:00’da, Halo:Infinite ve daha fazla yeni nesil oyunların tanıtılacağı Xbox Series X etkinliği başlıyor.Etkinlik,eğer yetiştirilebilirse Türkçe Alt yazı seçeneği ile de canlı olarak yayınlanacak.

Xbox Series X Etkinliği

Microsoft tarafından Xbox Series X için düzenlenen Xbox Game Showcase etkinliği bu akşam Türkiye saati ile 19:00’da başlayacak. Etkinlikte başta Halo Infinite olmak üzere birçok yüksek bütçeli oyuna da yer verilecek.

Pandemi sebebiyle iptal edilen online etkinliklerin ardından büyük firmalar kendi etkinliklerini düzenleyeceklerini duyurdu. Daha önce yapılan  etkinlikte piyasaya çıkacak olan bazı oyunlara yer verilmesi, büyük bir kesimi tatmin etmemişti. Bunun üzerine Microsoft Xbox Game Showcase etkinliğinin sinyallerini o zamandan vermişti.

Xbox Game Showcase Canlı İzle

Etkinlikte oyun tanıtımının yanında birçok sürprizinde yapılması bekleniyor. Microsoft pazarlama direktörü Aaron Greenberg ,eğer yetişirse lansmanın Türkçe Alt yazılı yapılacağının da müjdesini verdi. Etkinliğini aşağıdan canlı izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu