Yeni Walking Dead Oyunu Onaylandı! - TRESPOR

Yeni Walking Dead Oyunu Onaylandı!

 Yeni Walking Dead Oyunu Onaylandı!
Okunuyor Yeni Walking Dead Oyunu Onaylandı!

Yeni Walking Dead Oyunu sürpriz bir şekilde gamescom’da tanıtıldı.Walking Dead hayranları, AMC serisine dayanan yeni bir video oyununun yeni nesil konsollar için onaylanmasıyla büyük bir sürprizle karşılaştı. Xbox Series X ve PS5’te değil, aynı zamanda mevcut nesilde de piyasaya sürülecek.

Yeni Walking Dead Oyunu

Serinin 2012’de ortaya çıkan ünlü Telltale hikayeleri de dahil olmak üzere geçmişte yayınlanan oyunları vardı. Sekiz yıl sonra başka bir oyun duyuruldu ve  konsept  baya bir ilginç.

Dünya çapında milyonlarca göz 28 Ağustos’ta Gamescom’a kilitlenmiş olacak. Devam eden küresel durum nedeniyle alışılagelmiş formattan farklı bir şekilde sunulan etkinlikte Fall Guys taraftarlarına 2. Sezon‘a göz atıldı ve bazı Call of Duty: Black Ops Soğuk Savaş haberleri teslim edildi.

walking dead oyunu

Oyun tamamen köprüler inşa etmekle ilgili olacak. Andrew Lincoln’ün canlandırdığı eski baş karakter, bir köprüde meydana gelen patlamanın ardından 9. sezonda gösteriden çıktı.

Michonne ve Daryl, liderlerinin ve arkadaşlarının öldüğünü düşünerek şaşkınlıkla baktılar. Seyirciler, o zamandan beri geri dönmemiş olmasına rağmen, kıyıya gayet iyi geldiğini biliyor.

Bridge Constructor’da, her şey kadar güçlü yapılar inşa etme şansınız var. Gamescom sunumu sırasında oyun için yeni bir fragman düştü ve oldukça dramatik bir girişti.

Fragman pek bir şey vermiyor ve gerçekten sahnenin dramına odaklanıyor. Headup Games’in web sitesine gittikten sonra, bu başlığın neler sunabileceği hakkında daha fazla şey öğrendik.

Resmi bir açıklamada şöyle deniyor: “Ölümsüz yürüyüşçüler ve düşman bir insan topluluğuna karşı savaşırken hayatta kalan bir gruba katılın. Kasvetli manzaralar ve harap yapılar aracılığıyla köprüler ve diğer yapılar inşa edin. Daryl, Michonne ve Eugene gibi hayranların en sevdiği karakterlerle takım olun ve serideki ikonik araçlar için güvenli geçişler oluşturun.

Fragman sırasında, oyunun PC platformunda nasıl görünebileceğini bir çekim gösterdi.

“Yürüyenleri ölümcül tuzaklara çekerken ve hayatta kalanlarınızı güvenliğe yönlendirirken kendi yararınıza hareket ettirilebilir seviyeli nesneler, patlayıcılar ve yemler kullanın. Yürüyüşçüler yerçekimine yenik düşerken fiziğe dayalı çılgınlık ve bez bebek animasyonlarının tadını çıkarın.”

Walking Dead oyunu ne zaman çıkacak?

Oyuna ulaşmak için uzun süre beklemenize gerek kalmayacak. 2020’de bir aşamada, potansiyel olarak yıl içinde Tatil sezonuna doğru piyasaya sürülecek. Bu konuda belirli bir tarih belirtilmemiştir.

Yine de bildiğimiz şey, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X, PS5, Nintendo Switch, PC ve mobil cihazlarda da çıkacağı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın