TFT 10.18 Yama Notları Nerf&Buff Listesi ve Yenilikler

TFT 10.18 Yama Notları Nerf&Buff Listesi ve Yenilikler

TFT 10.18 Yama Notları nihayet yayınlandı.Yeni yama da birçok şampiyona nerf&buff gelirken bir de yeni galaksi ekleniyor.10.18 yaması sunuculara 2 Eylül itibariyle geliyor.

TFT 10.18 Yama Notları

TFT yama 10.18, Riot’un league of Legends ınspired autobattler üçüncü seti olan galaksilerin sonunu işaret ediyor. Riot, cassiopeia, Ezreal ve Mordekaiser’a ufak güçlendirmeler getirmiş.

TFT 10.18 Yaması tamamlandı.TFT Fates, 10.19 Yamasına geliyor ve autobattler’a yepyeni bir oyun deneyimi getiriyor. Riot, meta’yı çok fazla değiştirmeme konusunda temkinli. TFT Worlds 3 Eylül’de başlıyor-TFT yama notları 10.18’in 2 Eylül’de piyasaya sürülmesinden hemen sonra-meta’yı hemen hemen aynı tutmak istiyorlar.

Baş tasarımcı Stephen ‘Mortdog’ Mortimer;

“TFT Worlds başlayacağı için metayı çok fazla değiştirmeyi düşünmüyoruz.Ancak yine de ufak tefek değişiklikler var.”

açıklamasını yaptı.

Yeni Big Bang Galaksisi Geliyor! (Cüce Gezegen Kaldırıldı)

TFT yama 10.18’deki en büyük değişim, devrim niteliğinde yeni bir galaksi olan Big Bang’in tanıtılmasıdır. Riot, bu seti şık bir şekilde gönderiyor ve bugüne kadarki en güçlü savaş alanlarından birini ekliyor.

Big Bang, oyunculara her turda ücretsiz bir reroll, 3-1’de bir doğa gücü verecek ve her minyon ve canavar PvE turlarında bir yağma küresi düşürecek. Big Bang galaksisindeki her oyunun heyecan verici olacağını söylemek yanlış olmaz.

Set 3’ten çok nefret edilen galaksilerden biri olan cüce gezegenin kaldırıldı. Artık küçültülmüş savaş alanında büyük Gangplank ültimatomları ve yıkıcı mekanikler hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

TFT Yaması 10.18, Galaksiler setini oynamak için son şansınız.

TFT 10.18 Yama Buff Listesi

Denge açısından, Riot çok fazla değişiklik istemiyor. TFT yama notları 10.18’de nerf bulunmuyor.Cassiopeia, Ezreal ve Mordekaiser buff’lanan şanslı şampiyonlardan.

Güçlendirilen Şampiyonlar

Seviye 2: Mordekaiser Büyü direnci: 35> 40
Seviye 3: Cassiopeia Büyü hasarı: 700/1500/3500> 750/1600/4000
Ezreal Saldırı hasarı: 50> 55

 

Sistemler

Yeni Gökada: Büyük Patlama

  • Yeni Gökada: Büyük Patlama
    • Oyuncular, her turda ücretsiz bir yeniden oynatma, Aşama 3 başladığında bir Güç Doğayı alır ve tüm minyon ve canavarlardan küreler yağma alır.
    • 10.18 Yaması’nda The Big Bang’de oynama şansı% 20.
  • Cüce Gezegen kaldırıldı.

Hata düzeltmeleri

  • Mech, Guardian Angel’a sahipse ve bir Urgot tarafından öldürülürse Mech Pilotlarının erken ortaya çıkmasına neden olan bir sorun giderildi.
  • Birden fazla Hextech Silah Bıçağının fazladan kalkan üretmemesine neden olan bir hata düzeltildi.

Tft 10.18 yama notları 2 Eylül’de geliyor.Cüce gezegende oynamayı sevenlerin 2 eylül’e kadar zamanı var.TFT Worlds yamanın yayınlanmasından 1 gün sonra başlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu